Nowości

Schomburg prezentuje NOWOŚĆ - Uniwersalna zaprawa naprwacza ASOCRET-M30

02.09.2016

Oczekiwania rynku są inspiracją do tworzenia nowych produktów. W firmie Schomburg nowości pojawiają się sukcesywnie i oznaczone są logo TopTEC. Nowość obliguje nie tylko do osiągnięcia innowacyjnych
właściwości produktu ale również cech, które umożliwiają szeroki za - kres stosowania. Pojawia się tu istotna cecha jaką jest uniwersalność.

Tę zaletę cenią wykonawcy mając jeden produkt do wielu obszarów. Dzięki specyficznym właściwościom odnośnie reaktywnego procesu wiązania zaprawa ASOCRET-M30 może być stosowana w  obszarach o dużej wilgotności powietrza i w niskiej temperaturze (patrz instrukcja techniczna produktu). Odporność na siarczany jest dodatkową zaletą, aby produkt znalazł zastosowanie w rewitalizacji obiektów zabytkowych oraz remontach powierzchni o dużym zawilgoceniu i koncentracji soli w konstrukcji. Pozostałe właściwości zaprawy jak możliwość stosowania zarówno wewnątrz i na zewnątrz, kompensacja skurczu, krótki czas wiązania, zakres aplikowanej grubości od 3 do 30 mm, duża plastyczność oraz szybki czas obróbki umożliwiają zastosowanie w następujących obszarach:

  • Oczekiwania rynku są inspiracją do tworzenia nowych produktównaprawa i uzupełnianie spoin konstrukcji murowych,
  • uzupełnianie ubytków i egalizację nierówności,
  • zapewnienie wodoszczelności konstrukcji przy grubości wyprawy > 10 mm,
  • wykonywanie faset w połączeniu z izolacjami bitumicznymi COMBIDIC i COMBIFLEX,
  • naprawę krawędzi, powierzchni sufitowych,
  • wyprawy tynkarskie przy instalacji futryn, ościeżnic, przejść instalacyjnych itp.

źródło i zdjęcia: Schomburg

Firma powiązana:

Schomburg Polska

Telefon 24 254 73 42
www.schomburg.pl
biuro@schomburg.pl

Schomburg Polska