Nowości

Laser krzyżowy Bosch Quigo Plus: dla fanów wyjątkowych wnętrz

17.10.2016

Lubisz zmiany we wnętrzach, a kreatywne projekty dekoratorskie to Twoja pasja? Nowy laser krzyżowy Quigo Plus marki Bosch to gadżet dla Ciebie! Proste w obsłudze urządzenie pozwoli Ci zrealizować wiele nieprzeciętnych pomysłów w Twoim domu.

Nowy laser krzyżowy Bosch zastępuje pracochłonne pozycjonowanie z użyciem poziomicyQuigo Plus to nowy laser krzyżowy w ofercie marki Bosch. Pokochają go pasjonaci DIY
i miłośnicy oryginalnych wnętrz. Quigo Plus umożliwia bowiem realizację odważnych, wyjątkowych projektów dekoratorskich.

Nowy laser krzyżowy Bosch zastępuje pracochłonne pozycjonowanie z użyciem poziomicy, ponieważ wyświetla idealnie równą poziomą i pionową linię. Ale Quigo Plus oprócz dwóch linii prostopadłych wyświetla na nich dodatkowe znaczniki, dzieląc obie linie na równe części. Tym samym na obu podstawowych liniach tworzy skalę. Dzięki dodatkowym znacznikom jesteśmy w stanie umieszczać na ścianach przedmioty w równej odległości od siebie, bez konieczności używania dodatkowych narzędzi. Ta prosta funkcjonalność otwiera wiele nowych możliwości!

Szerokość między znacznikami na liniach można regulować poprzez zmianę odległości lasera od ściany.

W Quigo Plus linie laserowe mogą być także wyświetlane pod kątem. Odpowiednie ustawienie lasera ułatwia statyw, który znajduje się w wyposażeniu standardowym urządzenia. Quigo Plus jest banalnie prosty w obsłudze - po przesunięciu włącznika w górę, narzędzie jest gotowe do użycia.

W Quigo Plus linie laserowe mogą być także wyświetlane pod kątem

Układanie tapet, zawieszenie obrazów, luster czy szafek, tworzenie na ścianach kreatywnych dekoracji  – to wszystko jest znacznie łatwiejsze z laserem krzyżowym Quigo Plus firmy Bosch.

źródło i zdjęcia: Robert Bosch Sp. z o.o.

Firma powiązana:

Robert Bosch Sp. z o.o.

Telefon 801 100 900
www.bosch-professional.com

Robert Bosch Sp. z o.o.