Nowości

Jeansowe podłogi Baltic Wood

14.10.2016

Jeans dzięki swojej ponadpokoleniowej popularności zyskał status jednej z ikon popkultury. Od lat wybierany jest demokratycznie zarówno przez kobiety, jak i mężczyzn, symbolizuje stylowy wygląd, ponadczasowość, ale także przystępność cenową. To właśnie te cechy denimu stały się inspiracją dla twórców podłóg z najnowszej jeansowej kolekcji Baltic Wood.

Najmodniejsze kolory

Jeans Collection® Baltic Wood to siedem par trójwarstwowych podłóg dębowych o najmodniejszych w sezonie 2016/2017 jasnych barwach z gamy bieli, szarości czy "przydymionego" brązu.

- "To propozycja dla osób dynamicznych, świadomych swoich potrzeb, poszukujących najwyższej jakości produktów premium i najmodniejszych oraz najbardziej nowatorskich rozwiązań" – mówi Grzegorz Wójcik, Prezes Zarządu Baltic Wood.

Jeans dzięki swojej ponadpokoleniowej popularności zyskał status jednej z ikon popkultury

Na czym polega innowacyjność tej kolekcji? Podłogi w każdej z par dostępne są w takim samym wybarwieniu, ale w dwóch wzorach, tj. deski 1-rzędowej (wersje 4_HIM) oraz klepki 3-trzyrzędowej (wersje 4_HER). Rozwiązanie takie pozwala, bez utraty efektu wizualnego, obniżyć koszty podłogi przez wykorzystanie w sąsiadujących ze sobą pomieszczeniach zarówno droższej deski, jak i tańszej klepki. Mając takie narzędzie w ręku, ogranicza nas tylko wyobraźnia!

Naturalny wygląd

Jeans Collection® to doskonała propozycja dla osób, które chcą uniknąć we wnętrzu efektu sztucznie jednolitej powierzchni i kolorystyki podłogi, charakterystycznych dla podłóg laminowanych. Zarówno deski (4_HIM), jak i klepki (4_HER) produkowane są wyłącznie z naturalnego drewna, przez co każdy element posadzki jest niepowtarzalny m.in. w układzie słoi czy rozmieszczeniu sęków. We wszystkich deskach Jeans Collection®, dzięki procesowi precyzyjnego szczotkowania, zaznaczona została także naturalna struktura drewna.

Jeans Collection® to doskonała propozycja dla osób, które chcą uniknąć we wnętrzu efektu sztucznie jednolitej powierzchni i kolorystyki podłogi

Bezproblemowy montaż

Szybki i czysty montaż podłóg z Jeans Collection® możliwy jest dzięki technologii bezklejowego i precyzyjnego złącza 2G na licencji firmy Välinge Innovation. Atutem tych podłóg jest również możliwość ułożenia ich na ogrzewaniu podłogowym, a także perfekcyjne wykończenie krawędzi desek, tzw. square edge, gwarantujące doskonale równą powierzchnię na ich łączeniu. Do produkcji wybierany jest materiał najbardziej wytrzymały, ale także najlepszej jakości. Dzięki temu klient może mieć pewność, że podłoga Baltic Wood będzie spełniać swoją rolę przez lata, a dokładnie przez co najmniej 30 lat, ponieważ na taki czas producent daje gwarancję na deski i klepki z Jeans Collection®.

Atutem tych podłóg jest również możliwość ułożenia ich na ogrzewaniu podłogowym

Szczegóły dotyczące kolekcji, aranżacje z wykorzystaniem podłóg we wszystkich barwach oraz dwóch wzorach (desek i klepek) oraz adresy punktów sprzedaży znajdują się na stronie: jeans.balticwood.pl.

źródło i zdjęcia: Baltic Wood

Firma powiązana:

Baltic Wood

Telefon 13 491 65 00
www.balticwood.pl
marketing@balticwood.pl

Baltic Wood