Nowości

Pergole Brustor w ofercie Nexbau

14.10.2016

Codzienny pośpiech i stres sprawia, że znacznie bardziej doceniamy chwile spędzone wśród zieleni, na świeżym powietrzu. By w pełni korzystać z takich momentów relaksu przedstawiamy Państwu nowy produkt w ofercie NEXBAU:

PERGOLE – na każdą pogodę!!!

Wykonane z aluminium, zakryte ruchomym dachem, idealnie dopasują się do Państwa koncepcji. Pergola może być zupełnie nowym elementem ogrodu, przedłużeniem tarasu albo znacznie zwiększyć przestrzeń kawiarni.

Malowana na dowolnie dobrany kolor z pa- lety RAL, wyposażona opcjonalnie w rolety, promiennik ciepła oraz rozmieszczone według uznania klienta oświetlenie, może być również ogrodem zimowym.

DOŚWIADCZENIE I JAKOŚĆ

Oferowane przez NEXBAU pergole są produkowane przez belgijską firmę BRUSTOR - doświadczonego producenta osłoń przeciwsłonecznych, przy użyciu naj- wyższej klasy materiałów.

Zapraszamy Państwa do kontaktu z naszymi doradcami, którzy zaprezentują wszystkie zalety nowego produktu NEXBAU. 

Państwo przedstawiacie swoją koncepcję - my znajdujemy najlepsze rozwiązanie!

SŁOŃCE NA ŻYCZENIE

Aluminiowa konstrukcja pergoli BRUSTOR jest zadaszona żaluzjami aluminiowymi lub tkaniną  akrylową (AREA+). Do odprowadzenia wody służą wbudowane rynny odprowadzające wodę. Zależnie od wybranego modelu poziom nasłonecznienia może być regulowany ręcznie lub automatycznie. Opcjonalny sensor deszczu i śniegu automatycznie obsługuje żaluzje. Jest to bardzo pomocne, gdy nie ma Państwa
w domu.

Aluminiowa konstrukcja pergoli BRUSTOR jest zadaszona żaluzjami aluminiowymi lub tkaniną  akrylową (AREA+)

KOLOROWE WIECZORY

Dostępne jest również przyciemniane, różnokolorowe oświetlenie LED montowane na żaluzjach i w otworach ramy, które tworzy przytulną, ciepłą atmosferę

PEŁEN RELAKS

Dla wygody korzystania z uroków świeżego powietrza pergole posiadają wbudowany łapacz liści. Dzięki temu  liście i inne elementy roślin nie dostają się do środka.

Stabilna konstrukcja aluminiowa, wykonana z wysokiej jakości aluminium doskonale komponuje się zarówno z nowoczesnym jak i stylowym budownictwem.

Dla wygody korzystania z uroków świeżego powietrza pergole posiadają wbudowany łapacz liści

Prosta konstrukcja pergoli BRUSTOR i jej szlachetne wykonanie sprawia, że stanowi ciekawe uzupełnienie istniejącej już architektury.

Pomysłowa  konstrukcja dachu, gdzie woda odprowadzana jest bokiem, pozwala na przytwierdzenie niektórych modeli pergoli do ściany, bez dodatkowego nachylenia.

Na Państwa życzenie pergole mogą zostać wyposażone w elektryczne rolety materiałowe. Rolety  są  wiatroodporne i dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej.

W ten sposób powstaje przytulne miejsce do wypoczynku nawet w nieprzyjaznych warunkach atmosferycznych.

Możecie się Państwo cieszyć wspólnie spędzonym czasem na świeżym powietrzu już od początku wiosny aż do końca jesieni.

Pergole BRUSTOR na każdą pogodę!

źródło i zdjęcia: NEXBAU

Firma powiązana:

NEXBAU

Telefon 68 347 02 00
www.nexbau.com
info@nexbau.com

NEXBAU