Nowości

Nowe drzwi w ofercie INVADO na 2012

14.02.2012

Firma INVADO poszerzyła swój asortyment o kolejne, oryginalne produkty. Pojawiły się zupełnie nowe kolekcje, a do już istniejących dołączyły innowacyjne modele.

Nowe drzwi w ofercie INVADO na 2012

Ofertę otwiera nowoczesna kolekcja drzwi okleinowanych BIANCO. Dostępne w modnej, białej kolorystyce będą znakomitym uzupełnieniem stylowych, dążących do harmonijnego designu pomieszczeń. Część modeli posiada dużą powierzchnię przeszklenia, skutecznie rozjaśniającą wnętrze. BIANCO w wersji pełnej sprawdzą się w gabinecie lub sypialni, czyli miejscach nastawionych na ciszę i relaks.

W grupie drzwi okleinowanych to nie jedyna zmiana. Popularną linię DOMINO wzbogaciły trzy nowe modele. Swym designem nawiązują do ogólnego charakteru kolekcji, prezentują również tą samą niezawodną jakość i precyzję wykonania. Spodobają się miłośnikom tradycyjnych rozwiązań aranżacyjnych. Z kolei dla tych, którzy lubią nowoczesny, nieco industrialny wystrój w duchu minimalizmu, doskonałą propozycją jest kolekcja LIDO wraz z dwoma nowymi modelami. Ich uniwersalną, stonowaną estetykę przełamują delikatne, aluminiowe intarsje, nawiązujące do współczesnych trendów.

Innowacyjna estetyka idzie tu w parze z tradycyjną jakością, dlatego LIDO może pochwalić się nie tylko bezpretensjonalnym wzornictwem, ale i doskonałą okleiną, znakomicie odwzorowującą usłojenie drzewa. Świeżość oraz innowacyjność to również cechy modeli, które dołączyły do kolekcji RICHELIEU oraz NORMA DECOR.  Minimalistyczna, prosta forma będąca znakiem rozpoznawczym RICHELIEU skontrastowana została z niekonwencjonalnym, finezyjnym przeszkleniem FIORE.

Jeżeli chodzi o nowe propozycje drzwi do łazienki, bardzo inspirującym rozwiązaniem jest NORMA DECOR 6 z przeszkleniem naśladującym kapitański bulaj. Wszystkim, którzy stawiają na funkcjonalne aranżacje z pewnością wpadną w oko DRZWI ŁAMANE. To prawdziwa innowacja zarówno w wymiarze estetyki, jak i praktyczności. Dostępne aż w szesnastu odsłonach kolorystycznych, będą idealnym elementem wnętrz, w których ergonomia i wygoda, liczą się tak samo jak ciekawy design. Pochód nowych modeli zamyka przeciwpożarowy IGNIS. To drzwi pełne, jednoskrzydłowe, o odporności ogniowej EI30. Do nabycia są zarówno w ościeżnicy metalowej, jak i drewnopochodnej.

Źródło: Invado

Więcej

Firma powiązana:

Invado

Telefon 34 35 10 540
www.invado.pl
biuro@invado.pl

Invado