Nowości

Komfort przedstawia dywany vintage w kolorze nieba

04.10.2016

Styl vintage i kolor niebieski to zdecydowanie dwa najsilniejsze trendy tego roku. Połączone tworzą zjawiskową kompozycję.

Styl vintage i kolor niebieski to zdecydowanie dwa najsilniejsze trendy tego rokuNiebieski w zależności od odcienia wprowadza do wnętrz chłodny spokój i harmonię lub ożywczą energię.

- "To kolor, który nie przytłacza, ale stylowo dopełnia aranżację. A w tym sezonie na dywanach mamy jego pełną paletę: od atramentu, poprzez kobalt, błękit, cyjan, lazur, szafir, czy kolor aqua." – mówi Sławomir Giziński, odpowiedzialny za nowe kolekcje dywanów w sieci Komfort.

Styliści marki polecają szczególnie niebieskie dywany w stylu vintage. Stylowe przetarcia, wyblaknięcia w połączeniu z tradycyjnymi ornamentami i motywami kwiatowymi świetnie sprawdzają się zarówno we wnętrzach klasycznych, jak i tych najbardziej nowoczesnych czy industrialnych.

Niebieski w zależności od odcienia wprowadza do wnętrz chłodny spokój i harmonię lub ożywczą energię- "Taki dywan bez wątpienia nadaje wnętrzu klasy, ważne jednak aby umiejętnie je stosować. W surowym i minimalistycznym wnętrzu świetnie sprawdzi się bardziej intensywna kolorystyka, która będzie piękną dominantą aranżacji.  Jeżeli jednak w pomieszczeniu dużo się dzieje, wybierzmy dywan w odcieniu bardziej rozmydlonym, wyglądający trochę jak wyblakły pod wpływem czasu." – dodaje ekspert sieci Komfort.

źródło i zdjęcia: Sklepy Komfort

Firma powiązana:

Sklepy Komfort

Telefon 0 801 30 11 30
www.komfort.pl

Sklepy Komfort