Nowości

Gościnna łazienka z bateriami Salit od Grupy Armatura

13.02.2012

Niewielkie łazienki, szczególnie te przeznaczone dla gości powinny odznaczać się nie tylko harmonią kształtów ceramiki i równowagą kolorów, ale również ergonomią. Funkcjonalność oraz spójność stylu w małych pokojach łazienkowych osiągniemy dzięki kolekcji estetycznych i niedużych baterii Salit, oferowanych przez Grupę Armatura.

Gościnna łazienka z bateriami Salit od Grupy Armatura

Kwestia estetycznego i ergonomicznego zaaranżowania pomieszczeń łazienkowych jest bardzo istotna. Jest ona szczególnie ważna, gdy urządzamy  łazienkę, zazwyczaj mniejszą przeznaczoną do użytkowania przez zaproszonych gości. Zależy nam wówczas na zachowaniu konsekwencji, prostoty i nie komplikowaniu wystroju wnętrza zbędnymi przedmiotami, czy dużą armaturą. Ład i równowagę w niewielkich gościnnych łazienkach pozwoli zachować zintegrowana pod względem wzoru i funkcjonalności kolekcja jednouchwytowych baterii Salit, z oferty produktowej Grupy Armatura.

Zgrabne i ergonomiczne – baterie Salit

Kolekcja Salit to 8-elementowa seria, w skład której wchodzą baterie: umywalkowe stojące, umywalkowe stojące z obrotową wylewką, natryskowe ścienne, wannowe ścienne i stojące dwuotworowe, bidetowe oraz dwa modele baterii zlewozmywakowych. Serię wyróżniają niewielkie gabaryty i miękka, opływowa linia. Rodzina Salit została zaprojektowana z myślą o łazienkach o niedużej powierzchni. Dzięki jej niewielkim wymiarom unikniemy efektu zatłoczenia małych przestrzeni. Za sprawą estetycznych i zgrabnych baterii, o połyskującym uchwycie poddającym się grze światła osiągniemy równowagę i funkcjonalność nawet w bardzo małym wnętrzu łazienkowym. Baterie umywalkowe i natryskowe Salit doskonale uzupełnią harmonijnie dobrane kolory, kształty i oświetlenie niedużych łazienek. 

Mniej znaczy więcej – kolekcja Salit

W łazience w klasycznej odsłonie, nawiązującej np. do monochromatycznych jasnych kolorów, których zadaniem jest również powiększyć małą przestrzeń doskonale wpasują się kształtne  baterie z kolekcji Salit. Model funkcjonalnej baterii umywalkowej  uzupełni również nowoczesne wnętrza wyposażone w wiszącą szafkę i nablatową umywalkę np. w kształcie misy. Ze względu na mały metraż w łazienkach przeznaczonych głównie dla gości projektanci zazwyczaj rezygnują z wanny.

Lepszym rozwiązaniem w takim przypadku wydaje się być kabina prysznicowa. W najnowocześniejszym wariancie jest to wnęka prysznicowa pozbawiona brodzika, którą wyposażyć można w baterię natryskową Salit, wyróżniającą się niewielkimi gabarytami i opływowym kształtem. Zintegrowane pod względem formy i funkcjonalności baterie Salit, z oferty produktowej Grupy Armatura zagwarantują spójność aranżacyjną łazienek zaprojektowanych w modnych i nowoczesnych stylach.

  • Bateria umywalkowa stojąca Salit – cena od 202,00 zł brutto

  • Bateria umywalkowa stojąca z obrotową wylewką Salit – cena od 183,00 zł brutto

  • Bateria natryskowa ścienna Salit – cena od 198,00 zł brutto

Źródło: Grupa Armatura

Więcej

 

Firma powiązana:

Armatura Kraków

Telefon 12 25 44 206
www.grupa-armatura.pl
biuro@grupa-armatura.pl

Armatura Kraków