Nowości

Aurora prezentuje: kinkiet EDGE firmy ASTRO Lighting

26.09.2016

Elegancki, stylowy, nowoczesny, ponadczasowy. Taki właśnie jest kinkiet EDGE brytyjskiej firmy ASTRO Lighting w wyrafinowany sposób łączący w sobie elegancję z nowoczesnym designem.

Zaprojektowany z myślą o najbardziej wymagających klientach, szukających najwyższej jakości i niebanalnej formy. Od momentu pojawienia się na rynku kinkiet EDGE zdobywa kolejne nagrody: na targach we Frankfurcie za najlepszy design oraz "Innovator" na prestiżowych targach ETOP, co stanowiło uhonorowanie pracy projektantów ASTRO.

Zaprojektowany z myślą o najbardziej wymagających klientach

Wykonany z proszkowo malowanego metalu umożliwia montaż zarówno w pionie jak i w poziomie. Dodatkowym atutem jest zastosowanie wysokiej jakości modułu LED z możliwością ściemniania, a tym samym dopasowania jasności światła do indywidualnych potrzeb.

Możliwości aranżacji tych kinkietów są praktycznie nieograniczoneOdpowiadając na szerokie zainteresowanie tym wyjątkowym kinkietem firma ASTRO Lighting stworzyła Edge reader utrzymany w podobnej stylistyce umożliwiający zanurzenie się w eleganckim, błogim relaksie podczas lektury.

Możliwości aranżacji tych kinkietów są praktycznie nieograniczone i zależą wyłącznie od wyobraźni projektanta i inwestora.

Film zamieszczony przez producenta na kanale youtube pod adresem: https://www.youtube.com/watch?v=NVZD520CsX0

ilustruje wyjątkowość kinkietu Edge reader.

źródło i zdjęcia: Aurora Technika Świetlna

Firma powiązana:

Aurora Technika Świetlna

Telefon 512 689 686, 509 429 996, 22 872 55 10
www.aurorats.pl
aurorats@aurorats.pl

Aurora Technika Świetlna