Nowości

Vinylcomfort – najnowsza kolekcja od Wicanders

07.02.2012

Do bogatej oferty Domu Korkowego dołączyły ostatnio podłogi Vinylcomfort marki Wicanders. To doskonałe połączenie elegancji i najnowocześniejszych rozwiązań. Firma proponuje dwie kolekcje Home i Commercial, w których znajdziemy podłogi do pomieszczeń mieszkalnych i komercyjnych.

Bogactwo wzorów występujących w obu liniach doskonale odwzorowujących naturalne drewno i kamień pozwala na kreowanie niepowtarzalnej aranżacyjnie przestrzeni. Matowa, tłoczona powierzchnia podłóg uwypukla strukturę materiału i czyni podłogę niezwykle ozdobną. Kolekcja Home to propozycja dziesięciu, a kolekcja Commercial ośmiu atrakcyjnych wzorów.

Wicanders Vinylcomfort może być synonimem trwałości i wytrzymałości. Podłogi pokryte zostały wysokiej jakości winylem odpornym na ścieranie i zarysowania, który sprawia, iż powierzchnia wygląda jak nowa przez wiele lat. Podłogi Vinylcomfort są także niezwykle ciche, dzięki dwóm warstwom mocno sprasowanego korka (powyżej i poniżej płyty nośnej z HDF). Korek doskonale tłumi wszelkie dźwięki dobiegające z innych kondygnacji oraz obniża poziom hałasu wewnątrz mieszkania. Dostarcza przyjemnego ciepła, nie tylko zapewniając komfort użytkownikom podłóg, ale równocześnie jest naturalnym sposobem na obniżenie kosztów za energię.

Montaż podłóg Vinylcomfort jest bardzo szybki i prosty dzięki opatentowanemu systemowi CorkLoc. Podłogi nie wymagają kleju ani skomplikowanych przygotowań podłoża. Nie ma potrzeby rozścielania osobnego podkładu podpodłogowego. Powierzchnię winylu można łatwo utrzymać w czystości. Wystarczy ją odkurzać i co jakiś czas przemywać szmatką z użyciem środków pielęgnujących.

Podłogi Vinylcomfort – najnowsza kolekcja od Wicanders, są doskonałą propozycją zarówno do współczesnych mieszkań i domów jak i do pomieszczeń publicznych. Ich główną zaletą jest niezwykła trwałość, która w połączeniu z atrakcyjnym designem i korzyściami, jakich dostarczają warstwy korkowe sprawia, iż stanowią one eleganckie i w pełni komfortowe rozwiązanie aranżacyjne dla wnętrz nowoczesnych. Warto podkreślić, iż producent udziela aż 15-letniej gwarancji dla pomieszczeń mieszkalnych /kolekcja Home/ i 25-letniej /kolekcja Commercial/. W przypadku pomieszczeń komercyjnych gwarancja wynosi: 5 lat dla kolekcji Home i 15 lat dla kolekcji Commercial.

Źródło: Dom Korkowy

Więcej

Firma powiązana:

Dom Korkowy Sp. z o.o.

Telefon 12 637 96 39
www.wicanders.pl
krakow@domkorkowy.pl

Dom Korkowy Sp. z o.o.