Nowości

Nowy odkurzacz do liści marki SKIL: trzy funkcje w jednym narzędziu o dużej mocy

31.08.2016

Dla właścicieli ogrodów koniec lata to czas wytężonej pracy. Trzeba pomyśleć o zabezpieczeniu roślin przed zbliżającymi się chłodami i posprzątaniu ogrodu przed zimą. Podczas jesiennych porządków z pewnością docenimy nowy odkurzacz do liści SKIL o mocy 3000 W z funkcją dmuchawy i rozdrabniacza.

Sprzątanie liści w ogrodzie to czasochłonne zadanie. Warto więc zorganizować sobie profesjonalną pomoc. Z odkurzaczem do liści SKIL model 0796 jesienne prace w ogrodzie nie będą uciążliwe. Narzędzie charakteryzuje duża moc -  3000 W, a za pomocą jednego pokrętła łatwo zmieniamy go w dmuchawę, a nawet rozdrabniacz do liści.

Sprzątanie liści w ogrodzie to czasochłonne zadanie

SKIL 0796 wyposażony jest w pojemny, 45-litrowy worek na liście i ułatwiający pracę pasek na ramię. Narzędzie bardzo łatwo się prowadzi dzięki unikalnemu rozwiązaniu w postaci jednego skrętnego kółka umieszczonego z przodu.

Odkurzacz SKIL jest częścią programu narzędzi ogrodowych SKIL "Urban Series", wyposażonych w wyjątkowe rozwiązanie "Easy Storage". Narzedzia te skonstruowano w taki sposób, aby nie zajmowały wiele miejsca i były łatwe w przechowywaniu. W wyposażeniu standardowym odkurzacza do liści znajduje się szyna "Easy Storage", która ułatwia zawieszenie go na ścianie.
 
Narzędzie charakteryzuje duża moc -  3000 W, a za pomocą jednego pokrętła łatwo zmieniamy go w dmuchawęNajważniejsze parametry odkurzacza SKIL 0796:

  • Moc: 3000 W
  • Prędkość nadmuchu: 150-270 km/godz.
  • Wydajność odkurzania: 13 m³/min.
  • Stopień rozdrabniania: 10:1
  • Pojemność worka na liście: 45 l
  • Waga: 3,3 kg
  • Napięcie/częstotliwość: 220-240 V / 50-60 Hz

źródło i zdjęcia: Robert Bosch Sp. z o.o.

Firma powiązana:

Robert Bosch Sp. z o.o.

Telefon 801 100 900
www.bosch-professional.com

Robert Bosch Sp. z o.o.