Nowości

Oras Signa! Coś nowego, każdego dnia!

24.08.2016

ORAS SIGNA to bateria łazienkowa inspirowana naturą, która zachwyca pięknym wyglądem. Dosteępna jest w wersji hybrydowej oraz ręcznie obsługiwanej wersji jednouchwytowej – pozwalają one na pełne wykorzystanie baterii w codziennym użytkowaniu. Bateria Oras Signa zaprojektowana w innowacyjny sposób, który zapewnia inny wygląd baterii z każdej perspektywy i pod każdym kątem, dzięki czemu można zakochiwać się w niej raz po raz, 365 dni w roku.

ŁĄCZĄC NATURALNĄ I WIELOWYMIAROWĄ FORMĘ, bateria Oras Signa zaskakuje estetyką pod każdym względem, czyniąc życie ciekawszym. Oras Signa to jednak nie tylko wygląd. Funkcje baterii dostępnej zarówno w wersji klasycznej, jak i hybrydowej, sprawiają, że codzienne życie jest łatwiejsze i bardziej satysfakcjonujące. Wersja hybrydowa może być obsługiwana ręcznie lub bezdotykowo, co zwiększa higienę i komfort użytkowania. Obrotowa bateria pozwala na działanie w zakresie 150 stopni.


WERSJA HYBRYDOWA BATERII ORAS SIGNA może być obsługiwana ręcznie lub bezdotykowo, co zwiększa higienę i komfort użytkowania. Przepływ wody może zostać aktywowany za pomocą ruchu ręką w pobliżu wylewki. Przepływ jest automatycznie odcinany po sześciu sekundach.

Obrotowa bateria pozwala na działanie w zakresie 150 stopni. Zarówno model hybrydowy, jak i klasyczny model jednouchwytowy dostępne są w wersji nieruchomej oraz z wyjmowaną wylewką. Dodatkowo oba modele dostępne są wraz z rączką natrysku Bidetta.

źródło i zdjęcie: Oras

Firma powiązana:

Oras Olesno

Telefon 800 518 469
www.oras.com
info.poland@oras.com

Oras Olesno