Nowości

Diament - nowa kolekcja baterii Grupy Armatura

31.01.2012

Świat pokochał diamenty. To one stanowią wykończenie wytwornych wieczorowych kreacji i wysokiej jakości przedmiotów codziennego użytku. Blask diamentów zainspirował również projektantów z Grupy Armatura do stworzenia kolekcji baterii o nazwie Diament.

Diament od zawsze intryguje i kusi swoim pięknem. Jest oznaką prestiżu i dobrego gustu. Magnetyczna moc szlachetnych kamieni coraz częściej wykorzystywana jest również w nowoczesnych aranżacjach pomieszczeń. Współcześni designerzy chętnie sięgają po diamenty, stosując je jako efektowny element dekoracyjny.

Subtelny połysk kryształu podkreśli elegancję wnętrza. Do takich stylizacji najczęściej wybierane są dodatki w kolorach srebra jak na przykład wysokiej jakości armatura łazienkowa. Jej gładka powierzchnia odbijająca światło idealnie wpisze się w błyszczący trend sezonu, będąc kwintesencją nowoczesnej stylistyki.

Wykorzystanie ekskluzywnej armatury przy aranżacji łazienki nada codziennym czynnościom higienicznym nowy wymiar estetyczny. Sprawi również, że wnętrze nabierze luksusowego charakteru.  Utrzymane w eleganckiej stylistyce baterie będą się dobrze komponować z wyrazistymi dodatkami dekoracyjnymi w postaci bogato zdobionych ram luster, świec czy obrazów, które przeniosą nas w świat wytwornych salonów łazienkowych.

Szlachetna jakość

Blask diamentów zainspirował również projektantów z Grupy Armatura do stworzenia kolekcji baterii o nazwie Diament. W skład serii wchodzi pięć modeli – bateria wannowa ścienna, natryskowa ścienna, umywalkowa stojąca i bidetowa z zaworami kątowymi oraz zlewozmywakowa. Pojedynczy uchwyt zastosowany w bateriach Diament sprawia, że są one wyjątkowo wygodne w użyciu. Przy jego pomocy można równocześnie regulować temperaturę wody i siłę strumienia, wybierając optymalne dla nas ustawienie.

Wykorzystanie najnowszych technologii w procesie produkcji baterii Diament jest gwarancją najwyższej jakości. Polerowanie ręczne w tradycyjnej technologii, odzwierciedla żywą pasję ich tworzenia. Wybierając tego rodzaju produkty nadamy naszej łazience niepowtarzalny styl oraz zapewnimy sobie wiele lat bezproblemowego ich użytkowania. Kolekcja baterii Diament łącząc w sobie sztukę jubilerską i użytkową czyni z salonu kąpielowego ekskluzywne miejsce wypoczynku.

  • Bateria umywalkowa stojąca Diament – cena ok. 535,00 zł brutto

  • Bateria wannowa ścienna Diament – cena ok. 736,00 zł brutto

  • Bateria natryskowa ścienna Diament – cena ok. 510,00 zł brutto

Źródło: Grupy Armatura

Więcej

Firma powiązana:

Armatura Kraków

Telefon 12 25 44 206
www.grupa-armatura.pl
biuro@grupa-armatura.pl

Armatura Kraków