Nowości

GERDALOCK otwiera drzwi za dotknięciem... smartfona

03.08.2016

Zamek nie wymaga zewnętrznego zasilania, ani zasięgu WiFi. Poziom szyfrowania transmisji Bluetooth gwarantuje Ci bezpieczeństwo i tylko Ty zdecydujesz komu, i na jak długo dajesz klucze... Zamek GERDALOCK montuje się od wewnątrz mieszkania, we wszystkich typach drzwi z wkładką profilową.

Sterowanie smartfonemPOBIERZ NAJNOWSZĄ WERSJĘ APLIKACJI GERDALOCK Z APPSTORE LUB GOOGLEPLAY

Przeciętny czas życia baterii to jeden rok. W momencie, gdy baterie będą na wyczerpaniu, zamek kilkakrotnie powiadomi Cię o konieczności ich wymiany... ale nawet jeśli o tym zapomnisz, możesz użyć klucza dostarczonego wraz z wkładką GERDA PRO System, która współpracuje z zamkiem.

Zamek może się otwierać automatycznie, gdy wracasz z pracy, a także automatycznie zamykać po ustalonym czasie. Parametry trybu pracy zamka ustawisz w aplikacji GERDALOCK.

Korzystając z aplikacji, w każdej chwili możesz wysłać klucze znajomym na określony czas lub bezterminowo. Również w każdej chwili możesz usunąć dostęp do Twojego zamka. W Menu -> Dziennik znajdziesz informacje o tym, kto i kiedy otwierał i zamek.

Wiesz, kiedy Twoje dziecko wraca do domu

Możesz otrzymywać powiadomienia, kto i kiedy otwiera zamekMożesz otrzymywać powiadomienia, kto i kiedy otwiera zamek. W każdej chwili możesz też przejrzeć dziennik zdarzeń.

Wygoda na codzień

GERDALOCK może otwierać się automatycznie, gdy wracasz do domu z zakupami. Nie musisz wyjmować telefonu z kieszeni. Gdy podchodzisz do drzwi, smartfon nawiązuje komunikację z zamkiem. Jeśli ustawisz w konfiguracji opcję Auto-otwieranie, zamek otworzy się automatycznie gdy tylko pojawisz się w zasięgu. Jeśli ustawisz opcję Zapukaj i Otwórz, otworzysz zamek dwukrotnym stuknięciem w smartfona. Możesz też tak ustawić zamek, aby sam się zaryglował po ustalonym czasie, gdy zamkniesz za sobą drzwi…

Zamek otwiera się automatycznie wyłącznie wtedy, gdy aplikacja GERDALOCK ma dostęp do usług lokalizacji, więc dopilnuj aby były one aktywne.

źródło i zdjęcia: Gerda

Firma powiązana:

Gerda

Telefon 22 329 10 30
www.gerda.pl
gerda.bh@gerda.pl

Gerda