Nowości

Płyta MultiComplex – nowość Polbruk

02.08.2016

Któż z nas nie marzy o nowoczesnej posiadłości z solidnym podjazdem i gustowną nawierzchnią? Aranżację o takim charakterze osiągniemy dzięki wykorzystaniu płyt wielkoformatowych, takich jak MultiComplex firmy Polbruk.

Płyta MultiComplex o gładkiej fakturze została stworzona z myślą o niepowtarzalnych aranżacjach na tarasiePłyta MultiComplex o gładkiej fakturze została stworzona z myślą o niepowtarzalnych aranżacjach na tarasie, rozległych podjazdach czy designerskich ścieżkach. Jej zastosowanie w różnego rodzaju przestrzeniach możliwe jest dzięki dostępności produktu w odmiennych wymiarach: 20x40cm, 40x40cm i 60x40cm. Produkt oferowany jest też w trzech kolorach, latte, nerino i mokka, co dodatkowo zwiększa możliwości aranżacyjne. W efekcie, płytę z powodzeniem dopasujemy do posesji utrzymanych w różnych stylach i charakterach.

MultiComplex najlepiej jednak sprawdzi się wokół domów w stylu modernistycznym i minimalistycznym oraz na reprezentacyjnych dziedzińcach, placach i podjazdach, którym chcemy nadać ekskluzywny wymiar. Ze względu na charakter, płyta najbardziej harmonizuje z obiektami o prostej, geometrycznej bryle, na nowoczesnych posesjach o regularnych, prostopadłych liniach.

Ponadto duża grubość płyty (6 cm) oraz jej dostępność w wielu różnych kolorach i wymiarach pozwala uzupełniać atrakcyjne aranżacje, tak pod względem estetycznym, jak i technicznym, tworząc solidne i odporne na duże obciążenia nawierzchnie. Dzięki gładkiej fakturze, nawierzchnia jest łatwa do utrzymania w czystości.

Więcej o produktach firmy Polbruk na: www.polbruk.pl oraz www.facebook.com/Polbruk.

Polbruk MultiComplex – nowość

Materiał: beton

Wymiary: 20x40cm; 40x40cm i 60x40cm

Kolory: latte, nerino i mokka

Faktura: gładka

źródło i zdjęcia: Polbruk