Nowości

Pozbruk nowości 2016

27.07.2016

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom Klientów, firma Pozbruk zmodernizowała swoją ofertę produktową, wprowadzając nowe wzory oraz kolorystykę wyrobów, a także poprawiając dostępność oferowanych wyrobów.

Najpopularniejsze produkty w kategorii NAWIERZCHNIE DEKORACYJNEBRUK ORAZ LINEA zostały wzbogacone o nową gamę ciepłych kolorów, platynowy w odcieniach szarości idealnie korespondujący z nowoczesną architekturą elewacji oraz złoty w tonacji beżowej.

W kategorii kostek brukowych pojawiła się również WENECJA STRUKTURA, nowa nawierzchnia składająca się z 7 dopasowanych do siebie elementów, dostępnych w melanżu kasztanowym oraz melanżu zimowym.

Seria PRESSTONE przeznaczona dla prestiżowych realizacji to jeden z flagowych produktów firmy POZBRUK. Efektowne płyty tarasowe, stopnie blokowe, okładziny kątowe czy mała architektura zdobią największe inwestycje w całym kraju. Do oferty wprowadzony został nowy kolor – dolomit waniliowy, a modyfikacji poddano dostępność produktów oraz ich wymiary. Dzięki drobnym korektom oferty kolekcja jeszcze precyzyjniej spełnia wymogi projektantów i wykonawców.
Nowość 2016 roku to także nowy rodzaj ogrodzeń – AMSTERDAM, który składa się z pustaka łupanego o kamiennej strukturze. Konstrukcja elementów pozwala na szybką i łatwą budowę estetycznych murów bez zaprawy i czasochłonnego spoinowania, co pozwala zaoszczędzić czas oraz pieniądze. Produkt pojawił się na rynku w 3 nowych kolorach – melanżu pustynnym, śnieżnym i grafitowym. Modyfikacji uległa także oferta elementów uzupełniających system ogrodzeń – przykrycia i zadaszenia słupków oraz przykrycia liniowe.

Największe zmiany wprowadzono w kategorii ELEWACJE. Dynamicznie rozwijająca się grupa produktów zaadaptowana została pod potrzeby architektów i współczesnego designu.

Cegła elewacyjna LARGO o wydłużonym kształcie i strukturalnej powierzchni dostępna jest obecnie w 4 najpopularniejszych barwach – platynowym, złotym, srebrnym i stalowym. LARGO idealnie nadaje się do tworzenia zarówno oryginalnych elewacji, jak i dekoracyjnych ogrodzeń.

Do rodziny produktów dołączył bloczek elewacyjny KARO. Nieregularne grubości jego boków dają nieograniczone możliwości kompozycyjne i efekty wizualne, dzięki czemu z jednego produktu można stworzyć zupełnie odmienne od siebie ściany elewacyjne. KARO dostępne jest w nowym, zgodnym z najnowszymi trendami kolorze platynowym.

Zmieniona została także grubość płyt elewacyjnych THI. W celu zwiększenia odporności zmodyfikowano ich grubość do 1,8cm. Produkt oferowany w 3 kolorach – szarym, dolomit mleczny oraz granit zamkowy.

Zapraszamy również do odwiedzin naszych działów sprzedaży, gdzie będą Państwo mogli zapoznać się z naszymi produktami.

źródło i zdjęcia: POZ BRUK Sp. z o.o. Sp. J.

Firma powiązana:

POZ BRUK Sp. z o.o. Sp. J.

Telefon 61 814 45 00
www.pozbruk.pl
info@pozbruk.pl

POZ BRUK Sp. z o.o. Sp. J.