Nowości

POL-SKONE - nowa seria drewnianych drzwi zewnętrznych NORDIC S

25.01.2012

Firma POL-SKONE rozszerzyła ofertę docenianych przez Klientów drzwi zewnętrznych NORDIC o nowy model NORDIC S. Nowa kolekcja skrzydeł wejściowych NORDIC S, dostępna w szerokiej gamie wzorów i kolorów to doskonała propozycja dla nowoczesnej architektury.

 Nowoczesne i modernistyczne budownictwo  charakteryzuje się maksymalnym uproszczeniem kształtów, które dają wrażenie surowości, lecz również subtelnego wysmakowania. Ściany zewnętrzne są ozdobione starannie dobranymi, prostymi akcentami wykonanymi ze szkła, metalu czy w końcu naturalnych surowców. 

Z myślą o tego typu budownictwie powstała nowa seria drewnianych drzwi zewnętrznych NORDIC S, stanowiąca połączenie minimalistycznego designu z bardzo dobrymi parametrami funkcjonalnymi: ochroną cieplną, stabilnością i właściwościami antywłamaniowymi.

Uporządkowany design

Nowa kolekcja drewnianych drzwi zewnętrznych NORDIC S firmy POL-SKONE wyróżnia się czystością formy i geometryczną estetyką. Drzwi zwracają uwagę gładką powierzchnią skrzydła zaakcentowaną ułożonymi liniowo szkleniami w kształcie kwadratów i prostokątów. Ostro zarysowane kontury przeszkleń stanowią zdecydowany akcent wzorniczy, nadający skrzydłu modernistyczną stylistykę. W zależności od modelu, występuje aż 10 wersji kształtu i położenia szklanych wypełnień. Produkt jest dostępny w 2 kolorach standardowych – biel i brąz, jednak na życzenie może być malowany na jeden z kolorów z palety RAL i NCS lub pokryty lakierem transparentnymi, podkreślającymi piękno naturalnego drewna.

Bariera dla surowych warunków

Linia drzwi zewnętrznych NORDIC S firmy POL-SKONE została wykonana z wysokiej jakości, naturalnych surowców, gwarantujących doskonałe parametry termoizolacyjne, trwałość i zadowolenie z wyboru.. Skrzydło o grubości 60 mm wykonano w systemie przylgowym, na bazie drewnianego ramiaka z sosny. Wypełnienie stanowi warstwa termoizolacyjna, która zapewnia doskonałą ochronę termiczną.

Nowoczesna technologia  stosowana w firmie Pol –Skone pozwala na produkcję drzwi o współczynniku przenikania ciepła Ud: 1,1 W/m2K dla drzwi referencyjnych. Zespolone szyby antywłamaniowe klasy P4 z przezroczystą szybą STEPS są odporne na rozbicie zapewniając komfort użytkowania. Dodatkową ochronę przed nieproszonymi gośćmi zapewnia zamek wielopunktowy klasy 4 oraz bolce antywyważeniowe.

Źródło: POL-SKONE

Więcej

Firma powiązana:

Pol-Skone

Telefon 81 744 30 11
www.pol-skone.pl
poczta@pol-skone.eu

Pol-Skone