Nowości

Somfy odkrywa nowy wymiar sterowania

19.07.2016

Nina - Innowacyjny pilot w technologii io-homecontrol®. Intuicyjne działanie, instynktowne sterowanie, koncentracja na rzeczach niezbędnych.

Naturalnie INTUICYJNA

Korzystając z ekranu dotykowego możesz wybierać, sterować, integrować, zapamiętywać i ustawiać wszystkie urządzenia w domuNiczym naturalne przedłużenie Twojej dłoni...

Korzystając z ekranu dotykowego możesz wybierać, sterować, integrować, zapamiętywać i ustawiać wszystkie urządzenia w domu.

Jednym ruchem i bez wysiłku możesz precyzyjnie opuścić do połowy rolety w sypialni, zmienić ustawienie pozycji żaluzji, w pełni rozwinąć markizy na tarasie czy też zamknąć lub otworzyć bramę.

Wszystko zależy od Twojej inwencji i wyobraźni

Sterowanie różnymi urządzeniami, indywidualnie i grupami.
Spersonalizowany interfejs skonfigurowany zgodnie z potrzebami Twojego domu.
Precyzyjne sterowanie pozwala jednym ruchem ręki podnosić / obniżać / zatrzymywać osłony.
Tworzenie automatycznych scenariuszy np. "wychodzę z domu" (zamknąć okiennice, wyłączyć światła i włączyć alarm). Za pomocą kilku kliknięć zaprogramuj indywidualny scenariusz.

Nina jest zawsze pod ręką. Dla Ciebie. Wystarczy zdjąć ją z ładowarki i odłożyć z powrotem po użyciu, aby doładować

Naturalnie ATRAKCYJNA

Elegancka Nina dzięki swojemu ergonomicznemu kształtowi jest idealnie dopasowana do Twojej dłoniW doskonałej harmonii z Twoim wnętrzem...

Elegancka Nina dzięki swojemu ergonomicznemu kształtowi jest idealnie dopasowana do Twojej dłoni. Dizajnerskie urządzenie można dodatkowo personalizować wybierając jedną z pośród 5 opcji materiałów, z których wykonano obudowę.

Nina stale ewoluuje, aby sprostać Twoim potrzebom

Rolety, okiennice, drzwi garażowe, bramy, oświetlenie, alarmy, okna połaciowe, pergole…
Nowoczesna Nina rozróżnia Twoje urządzenia, pozwala na ich regulację i steruje nimi zapewniając najwyższy komfort w Twoim domu.
Urządzenie wykorzystuje technologię io-homecontrol®, która podnosi wydajność i wygodę użytkowania.

źródło i zdjęcia: Somfy

Firma powiązana:

Somfy

Telefon 22 509 53 00
www.somfy.pl
biuro@somfy.pl

Somfy