Nowości

Światowa innowacja marki Siemens – pierwszy ogrzewacz wody z systemem aquaStop®

11.07.2016

Inżynierowie marki Siemens opracowali pierwszy na świecie przepływowy ogrzewacz wody wyposażony w system aquaStop®. Dożywotnia gwarancja ochrony domu przed zalaniem to tylko jeden z wielu atutów innowacyjnego urządzenia.

100% bezpieczeństwa

Rosnące wymagania użytkowników oraz idea nieustannego doskonalenia jakości życia, jaką wyznaje marka Siemens, przyczyniły się do opracowania prekursorskiego rozwiązania. System aquaStop® to gwarancja dożywotniej ochrony domu przed zalaniem znana bardzo dobrze użytkownikom pralek, czy zmywarek marki Siemens. Przeniesienie tego rozwiązania do grupy ogrzewaczy wody powoduje, że stają się one innowacją na skalę światową i synonimem odpowiedzialnej inwestycji w przyszłość.

Inżynierowie marki Siemens opracowali pierwszy na świecie przepływowy ogrzewacz wody wyposażony w system aquaStop®- "To przełomowe wydarzenie dla całej branży. Dzięki aquaStop® zyskujemy pełne zabezpieczenie przed skutkami awarii wodnej przez cały okres eksploatacji urządzenia! Co ważne, nie jest to jedyny atut ogrzewacza nowej generacji. Szczyci się on także imponująco niskim zużyciem energii, wybiegającym daleko ponad normy najlepszej klasy efektywności energetycznej A". – wyjaśnia Paweł Polewka, przedstawiciel marki Siemens.

Perfekcyjnie dopracowany

Nowy ogrzewacz wody marki Siemens wyróżnia się także wyjątkowym komfortem użytkowania, o który dba kolorowy panel LCD oraz w pełni elektroniczne sterowanie. Cyfrowy wyświetlacz nie tylko dopasowuje kolor ekranu do wybranej temperatury wody, ale również pozwala śledzić zużycie wody i energii przeliczając je automatycznie na koszty eksploatacji. Szereg dodatkowych funkcji daje również możliwość połączenia nowego ogrzewacza wody z instalacją solarną. Dzięki temu, w razie potrzeby, urządzenie dogrzewa wodę pochodzącą z instalacji solarnej, a korzystający z baterii słonecznych konsumenci, nie są już uzależnieni od warunków pogodowych. Nowy ogrzewacz wody marki Siemens to nie tylko gwarancja bezpieczeństwa, ale również wygody, na którą wpływa technika CLICKFIX plus®. Rozwiązanie to gwarantuje montaż urządzenia w trzech, szybkich krokach, nawet w miejscu starej instalacji. Neutralny, ponadczasowy design urządzenia uzupełnia ponadto dodatkowa blokada temperatury na poziomie 42°C jako zabezpieczenie przed dziećmi.

Przepływowy ogrzewacz wody sterowany elektronicznie marki Siemens DE1518628

  • Klasa efektywności energetycznej A
  • Innowacyjny system aquaStop®
  • Technika montażu CLICKFIX plus®
  • Kolorowy wyświetlacz LCD
  • Elektroniczne sterowanie
  • Współpraca z instalacją solarną
  • Cena: 2399 zł

źródło i zdjęcia: BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o.

Firma powiązana:

BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o.

Telefon 22 57 27 600
www.siemens-home.pl

BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o.