Nowości

Nowa KWC SIN Semi-Pro FRANKE. Bateria dopracowana do perfekcji

29.06.2016

Odpowiednio zaprojektowana bateria to często pierwszoplanowa bohaterka kuchennej strefy wody. Zachwycająca KWC SIN Semi-Pro inspirowana jest pięknem oraz funkcjonalnością i to właśnie jej należy się główna rola w codziennym przygotowywaniu posiłków.

SIN Semi-Pro jest niezwykle poręczna i stylowa. Jej ergonomiczne wzornictwo dopracowane jest do perfekcji, bez zbędnych detali i zdobień. Kształt korpusu nawiązuje do opływowej formy butelki wina, nadając baterii wyrafinowanej elegancji. Ruchoma wylewka SIN Semi-Pro posiada elastyczny wąż highflex®, który pomaga w myciu dużych naczyń i trudno dostępnych miejsc. Wykonany został w oparciu o technologię wielowarstwowego tworzywa, a jego obsługę wspiera magnetyczny uchwyt. Stabilny i bardzo solidny wąż pozostaje zawsze na swoim miejscu.

Bateria SIN Semi-Pro urzeka oryginalną formąBateria wyposażona została w niewidoczny aerator "Neoperl Cache" z elastycznym sitkiem KWC JETCLEAN, który ułatwia pozbycie się kamienia z wylewki. Mechanizm został zaprojektowany w taki sposób, aby podczas użycia baterii drobinki wapnia i kamienia, które osadzają się na sitku były wypychane z otworów. W momencie zatrzymania przepływu wody, dziurki automatycznie się zwężają.

Bateria SIN Semi-Pro urzeka oryginalną formą, a jej praktyczne funkcje sprawiają, że nawet prozaiczne mycie naczyń może stać się prawdziwą przyjemnością.

Informacje dodatkowe:

Wykończenie: chrom
Ruchoma wylewka
Obrót wylewki: 360 °C 
Zawór zwrotny (odcinający powrót wody z wyciąganego natrysku)
Innowacyjna głowica ceramiczna 25mm
Klasa głośności 1
Montaż mieszacza z lewej lub prawej strony
Cena: 2 499 zł

źródło i zdjęcia: Franke

Firma powiązana:

Franke

Telefon 22 711 67 00
www.franke.pl

Franke