Nowości

Wizualizer Drewnochron – drewno na wiele sposobów

29.07.2009

Wybór odpowiedniego środka do dekoracji drewna jeszcze nigdy nie był tak prosty. Zamiast spędzać kilka godzin między półkami w sklepie budowlanym, teraz decyzję tę możemy podjąć w kilka minut, nie ruszając się z domu.

Nowe narzędzie internetowe marki Drewnochron - Wizualizer, dostępne pod adresem www.drewnochron.pl, to innowacyjne rozwiązanie, które pomoże dopasować do siebie kolory drewnianych powierzchni w naszym domu i ogrodzie.

Szeroka oferta produktów zabezpieczających i dekoracyjnych do powierzchni drewnianych i drewnopochodnych sprawia, że coraz trudniej dobrać pasujące do siebie odcienie, które jednocześnie podkreślą piękno drewnianej struktury i wkomponują się w wybraną aranżację.

Nowa, niezwykle pomysłowa i wygodna aplikacja - Wizualizer Drewnochron ogranicza ten problem do minimum. Dzięki niej dobierzemy odpowiednie środki zabezpieczające oraz dekoracyjne przeznaczone do pielęgnacji drewna i powierzchni drewnopodobnych, a nawet skomponujemy je z kolorami ścian.

Z Wizualizerem Drewnochron szukanie, dobieranie i kupowanie lakierów, lakierobejc i impregnatów zamieni się z kłopotliwej konieczności w świetną zabawę.

Firma powiązana:

PPG Deco Polska

Telefon 0800 113 311
www.drewnochron.pl

PPG Deco Polska