Nowości

Nowe akcesoria do pielęgnacji i renowacji podłóg w ofercie Barlinka

11.01.2012

Barkiet System PROFESSIONAL to nowa, kompleksowa gama akcesoriów do montażu, czyszczenia, pielęgnacji oraz renowacji podłóg drewnianych w ofercie firmy Barlinek.

Znany polski producent podłóg drewnianych poszerzył ofertę akcesoriów, służących do renowacji i ochrony podłóg olejowanych oraz lakierowanych. Linia PROFESSIONAL to zestaw produktów, które gwarantują skuteczne czyszczenie, naprawę oraz konserwację podłóg.

Nowe akcesoria do pielęgnacji i renowacji podłóg w ofercie  Barlinka:

Hitem nowej oferty jest szpachla z zestawem akcesoriów, zawierający szpachlę, szpatułkę oraz specjalny pad do polerowania naprawianej powierzchni. Akcesoria te przeznaczone są do naprawy punktowej ubytków oraz wszelkiego rodzaju rys, szczelin, pęknięć i innych uszkodzeń, powstałych na powierzchni podłogi. Szpachla jest wygodna i łatwa w użyciu, dostępna w ośmiu najbardziej popularnych kolorach drewna. Zestaw umożliwia całkowicie samodzielne wykonanie drobnych napraw.

Równie ciekawym produktem jest wosk naprawczy twardy, stosowany do naprawy niewielkich rys, szczelin i innych defektów na powierzchni podłogi. Miejsca naprawione przy pomocy wosku są wytrzymałe i odporne na nacisk.

Produkty naprawcze przeznaczone są do wszelkiego typy podłóg drewnianych lakierowanych. W celu uzyskania koloru najbardziej zbliżonego do uszkodzonej podłogi,  można użyć kilku kolorów wosków lub szpachli, mieszając je uprzednio ze sobą.

Wyschniętą i wypolerowaną powierzchnię naprawionej podłogi należy następnie zabezpieczyć lakierem naprawczym (dostępnym w trzech standardowych połyskach). Wspomniane lakiery stosujemy do profesjonalnego wykończenia napraw punktowych, wykonanych przy użyciu szpachli lub przy innych niewielkich uszkodzeniach. Lakier jest odporny na ścieranie, działanie substancji chemicznych oraz  zarysowania.

Linia zawiera także coś wyjątkowego – nowoczesne oświetlenie podłogowe LED oraz zestaw zasilający LED, które dają możliwość zamocowania w podłodze oszczędnego oświetlenia punktowego. Oferta PROFESSIONAL, to także bogata gama akcesoriów z serii Protektor do usuwania z powierzchni podłogi różnego rodzaju zabrudzeń, plam, czy starych powłok środków konserwujących, a także mydło podłogowe, intensywny zmywacz oraz zestaw olejów do odświeżania, pielęgnacji i napraw. Linia zawiera również szeroką ofertę profesjonalnych klejów i gruntów oraz narzędzi montażowych, niezbędnych do profesjonalnego i trwałego układania drewnianych podłóg.

Źródło: Barlinek

Więcej