Nowości

Zasłony Coram dekorowane słowami

20.06.2016

Na design zasłon prysznicowych firma Sealskin ma tyle pomysłów, ile produktów w ofercie. Zasłony holenderskiego producenta są jednolite, multikolorowe, zdobią je graficzne wzory, realistyczne zdjęcia, zabawne obrazki, jak również litery i cytaty. Zasłony dekorowane słowami mogą nie tylko pięknie wyglądać, ale także nieść przesłanie. Jakie? Proszę zobaczyć.

O tym, że słowa mają wielką moc można przekonać się patrząc na zasłonę prysznicową LITTERAO tym, że słowa mają wielką moc można przekonać się patrząc na zasłonę prysznicową LITTERA. Napis "Bath" jest dekoracją nie tylko atrakcyjną estetycznie, ale i wymowną w odbiorze. Duża czcionka, układ liter kojarzący się ze strumieniem wody, niebieski kolor – wszystko to jest informacją: "Tu jest przestrzeń kąpieli – wejdź, zrelaksuj się". Jeśli przed prysznicem położymy dywanik z takim samym napisem efekt będzie wzmocniony. Poliestrowa zasłona (180x200 cm) i bawełniany dywanik z tej serii od lat cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem klientów.

O ile zasłona "Littera" jest tylko zaproszeniem, o tyle zasłona TESTO to prawdziwa obietnica relaksu. Wymowny napis "Keep calm and take a shower" na pięknej szmaragdowej tkaninie kojarzy się z kąpielą w ciepłym morzu. Zasłona wykonana z poliestru ma standardowy rozmiar 180x200 cm, dzięki czemu właściwie zabezpieczy łazienkę przed zachlapaniem. Uwagę zwraca elegancki sposób przygotowania tkaniny do montażu (metalowe pierścienie) oraz wykończenie ołowianką dolnego brzegu, które pozwala zasłonie na swobodne układanie się.

Zasłona SAYINGS wygląda jak kartka z uczniowskiego zeszytuZ czym kojarzy nam się prowansalskie mydełko? Na pewno z kojącym aromatem lawendy, pachnącą kąpielą, zmysłowym relaksem, czystą, nawilżoną skórą. Te właśnie rzeczy – niczym na flakonie prowansalskiego mydła pod prysznic – wypisane zostały na zasłonie SAVON DE PROVENCE. Wystarczy tylko zaopatrzyć się w taki pachnący specyfik i można ruszać do kąpieli. Oczywiście za zasłoną Sealskin – elegancką i wodoodporną.

Jedno zdanie, a treść, z której można ułożyć opowieść: "There is no place like my shower" – te słowa mógł powiedzieć tylko ktoś, kto bardzo lubi swoją łazienkę, a na dodatek preferuje kąpiel pod prysznicem zamiast w wannie. Puentą tej wypowiedzi jest serduszko, które podkreśla moc przekazu oraz nazwa: LYRICS. Zasłona o wymiarach 180x200 cm wykonana jest z poliestru i wykończona ołowianką. W serii także antypoślizgowa mata prysznicowa z takim samym napisem.

Puentą tej wypowiedzi jest serduszko, które podkreśla moc przekazu oraz nazwa: LYRICSZasłona SAYINGS wygląda jak kartka z uczniowskiego zeszytu. I na dodatek sporo się można z niej nauczyć, bo zapiski okazują się być zwrotami i przysłowiami na temat wody w kilku językach. Czytamy więc: "Przejść przez głęboką wodę", "Cicha woda brzegi rwie", "Woda dla wszystkich", "Wylać dziecko z kąpielą", "Woda i ogień" itp., itd. Zasłona ma wymiary 180x200 cm i wykonana jest z PEVA.

Zasłony poliestrowe Sealskin można prać w pralce, w temperaturze nie wyższej niż 30 stopni oraz delikatnie wirować. Taka pielęgnacja pozwoli zachować w dobrym stanie zarówno tkaninę, jak i kolory. Zasłony tekstylne można też prasować, co wzmacnia hydrofobowe właściwości materiału.

Więcej informacji na temat zasłon prysznicowych Sealskin można znaleźć na stronie internetowej Coram Poland pod adresem: www.coram.pl

źródło i zdjęcia: Coram

Firma powiązana:

Coram

Telefon 22 899 15 40, 22 899 03 20
www.coram.pl
coram@coram.pl

Coram