Nowości

Ekskluzywne grzejniki-suszarki łazienkowe radeco

09.01.2012

W ofercie Alplast znalazły się ekskluzywne grzejniki-suszarki łazienkowe radeco. Grzejniki te są połączeniem kamienia naturalnego i stali.

Ponad dziesięcioletnie doświadczenie zdobyte w produkcji grzejników sprawia, że Alplast oddaje w ręce Klienta wyrób sprawdzony i dopracowany. Wysoka jakość i bogate wzornictwo  grzejników radeco gwarantuje powodzenie wśród klientów, zarówno w Polsce jak i wielu krajach Europy.

Grzejniki rurkowe stały się w ostatnich latach niezastąpionym elementem grzewczym w każdej nowoczesnej łazience. Pełnią też dodatkowo funkcję estetycznej suszarki. Istnieje możliwość wyposażenia grzejnika w grzałkę elektryczną i wykorzystaniego jako samodzielnego elementu grzejnego przez cały rok.

Różnorodność modeli, wielkości oraz rodzajów wykończenia powierzchni pozwala zaspokoić wymagania nawet najbardziej wymagających klientów. Firma Alplast jest gotowa wykonać grzejnik nietypowy, spoza przedstawionej oferty. Z pewnością każdy z nich spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagającego nabywcy, zarówno pod względem kształtu, rozmiarów i wykończenia powierzchni.

Źródło: Alplast

Więcej

Firma powiązana:

Alplast-Radeco

Telefon 52 327 22 22
www.radeco.com.pl
biuro@alplast.pl, handlowy@alplast.pl

Alplast-Radeco