Nowości

Oświetlenie ściany do wnętrz – zestaw Ściany Świecące E-TECHNOLOGIA

17.06.2016

Oświetlenie dekoracyjne może zostać wykorzystane nie tylko na sufitach, ale między innymi na ścianach. Zamiast tradycyjnych tapet można pomyśleć o czymś, co zrobi zdecydowanie większe wrażenie. Za pomocą światłowodów na ścianach możemy stworzyć świetliste wzory w różnych kolorach. Świetlne wzory może układać w różny sposób, tworząc wybrany przez siebie podświetlany obraz na naszej ścianie. Na ścianie może stworzyć np. drzewo, kwiaty, postać i inne różne wzory.

Oświetlenie ścienne światłowodowe składa się ze światłowodów świecących powierzchnią boczną i nadaje się praktycznie do wszystkich wnętrz: pokoju, salonu, kuchni, łazienki, gabinetów, hoteli, sali, przedpokoju, korytarza itd. 

Świecąca ściana - projekt ściany - pomysł na ścianę e-technologia

Zestaw Fala Świetlna ma zastosowanie tam gdzie światłowody są potrzebne by stworzyć zachwycającą falę światła. Ten elegancki system oświetleniowy jest niezwykle dekoracyjny, dając nam możliwość osiągnięcia szerokiej gamy efektów świetlnych.

Oświetlenie ścienne - światełka na ścianie - aranżacja ściany e-technologia

Skontaktuj się z nami, w celu przygotowania darmowej wyceny pod numerem telefonu: 668 487 285 lub napisz na maila: biuro@e-technologia.pl

W prezentowanym projekcie oświetlenia wnętrza wykorzystano następujący zestaw firmy E-TECHNOLOGIA:

Kliknij tutaj: Zestaw Fala Świetlna E-TECHNOLOGIA

źródło i zdjęcia: E-Technologia