Nowości

GDE Polska przedstawia nowości w ofercie HD-TV firmy MAZi Security - kamery serii E

12.05.2016

Monitoring analogowy HD cieszy się coraz większą popularnością. Niskie ceny, prostota konfiguracji transmisja sygnałów oraz rozdzielczość znana z kamer IP zachęcają do szerokiego stosowania. W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie rynku firma GDE Polska wprowadza nową linię E kamer HD-TV marki MAZi, składającą się z modeli serii Premium oraz serii Basic.

Seria Premium obejmuje kamery kompaktowe TWE-22IR, TWE-22MR, TWE-23MR oraz kopułkowe TVE-21IR i TVE-22MR. 

Kamery mają rozbudowane i czytelne menu ekranowe obsługiwane z poziomu rejestratora przez kabel wideo (koncentryczny lub skrętkę) za pomocą protokołu MAZi-C (zgodnego z Pelco-C oraz Coaxitron). Takie rozwiązanie pozwala m.in. na zdalne sterowanie obiektywem motozoom (TWE-22MR, TWE-23MR oraz TVE-22MR) z automatyczną regulacją ostrości, w który jest wyposażona kamera. Dzięki temu ustawienie pola widzenia jest proste i szybkie – wystarczy jedna osoba, która skieruje kamerę w żądane miejsce, zdalnie ustawi zoom, a kamera automatycznie wyreguluje ostrość.

W serii Basic mamy do dyspozycji kamery kompaktowe TWE-21IRL, TWE-21VRL, TWE-22VRL oraz kopułkowe TVE-22IRL, TVE-21VR.Kamery posiadają redukcję szumów 2D DNR oraz kompensację światła z tyłu czyli BLC.

Kamery serii Premium, poza wyjście analogowym HD, są wyposażona w dodatkowe wyjście analogowe SD, do którego można podłączyć zwykły analogowy monitor serwisowy, system wideodomofonowy, a także zastosować w starym monitoringu analogowym. W przypadku serii Basic kamera pracuje w trybie HD, ale może być przełączona w tryb analogowy SD. Takie rozwiązanie pozwala na szybkie zastąpienie uszkodzonej kamery analogowej, a dalszej perspektywie wymianę pozostałych kamer i rejestratora na urządzenia wysokiej rozdzielczości.

Ciekawą cechą pracy w trybie analogowym jest zachowanie proporcji 16:9 co pozwala na prawidłowe wyświetlanie obrazu na współczesnych panoramicznych monitorach w systemach wideodomofonowych.

Jako akcesoria dodatkowe są dostępne puszki służące jako podstawa kamery do ukrycia przewodów i połączeń.

źródło i zdjęcia: Gde Polska

Firma powiązana:

Gde Polska

Telefon 12 256 50 35, 12 256 50 25
www.gde.pl
biuro@gde.pl

Gde Polska