Nowości

Direct Protect od V33 - jedna farba do różnych powierzchni

09.06.2016

Wyjątkowo uniwersalna – tak najprościej można określić nową farbę, którą wprowadza na rynek firma V33. Direct Protect doskonale sprawdzi się do malowania powierzchni z drewna, metalu i PCV. Nadaje się do stosowania w domu oraz na zewnątrz. I co najważniejsze – można ją stosować na wszystkie powierzchnie bez podkładu!

Wyjątkowo uniwersalna – tak najprościej można określić nową farbę, którą wprowadza na rynek firma V33. Direct Protect doskonale sprawdzi się do malowania powierzchni z drewna, metalu i PCV. Nadaje się do stosowania w domu oraz na zewnątrz. I co najważniejsze – można ją stosować na wszystkie powierzchnie bez podkładu!

Direct Protect; cena: 46 zł za opakowanie 0,75LAby uzyskać najlepszy efekt malowanie Direct Protect powinno odbyć się dwa razy. Producent zaleca, aby pomiędzy nakładaniem dwóch warstw odczekać 24h. Jako że w przeciwieństwie do wielu produktów obecnych na rynku, przy zastosowaniu Direct Protect nie trzeba kupować różnych podkładów remontowane elementy należy starannie przygotować. Usunąć starą łuszczącą się farbę przy pomocy odpowiednich narzędzi, pozbyć się łuszczącej się rdzy i nierówności, a dodatkowo przeszlifować powierzchnię papierem ściernym i dokładnie odtłuścić (niektóre materiały, takie jak drewno i metal wymagają dokładnego przemycia acetonem). Ostateczne właściwości i odporność powłoka uzyskuje po 15 dniach od wyschnięcia. Przed przystąpieniem do pracy warto zapoznać się z zaleceniami producenta odnośnie zabiegów przygotowujących różne rodzaje materiałów.

Direct Protect; cena: 46 zł za opakowanie 0,75L

źródło i zdjęcia: V33 Polska

 

Firma powiązana:

V33 Polska

Telefon 61 894 51 00
www.v33.pl
v33pl@v33.com

V33 Polska