Nowości

Nowość KLAFS! Pierwsza na świecie sauna, która zmienia wielkość!

09.06.2016

Marzenia się spełniają ! - kiedy Ulrike i Manfred Greiner zamieniali swój dom jednorodzinny na szykowne mieszkanie, z ciężkim sercem zaakceptowali fakt, że będą musieli zrezygnować z wyposażenia go w saunę KLAFS. Do czasu, kiedy usłyszeli o saunie S1 – pierwszej na świecie saunie, która zmienia wielkość tak, jak obiektyw fotograficzny.

Ponieważ pomieszczenie, w którym stoi sauna S1 jest dość małe (ma 3,15 m długości i 2,6 m szerokości) Greinerowie szczególnie docenili dodatkową opcję S1 - moduł wentylacji SCCUlrike i Manfred Greiner ze Schwäbisch Hall długo odkładali temat przeprowadzki. Chcieli jak najdłużej cieszyć się wyremontowanym domem, ale przede wszystkim poddaszem ze skrojoną na miarę sauną KLAFS, którą posiadali od 2010 roku.

- "Przynajmniej 1-2 razy w tygodniu organizowaliśmy wieczory saunowe" - opowiada rozpromieniona p. Greiner.

Nagle wszystko potoczyło się bardzo szybko. W ich ulubionej dzielnicy wystawiono mieszkanie na sprzedaż, które odpowiadało ich wyobrażeniu o idealnym lokum. Jedyny minus – jak w większości mieszkań, także w jego planie nie uwzględniono miejsca na instalację klasycznej sauny.

- "Podjęcie decyzji o kupnie mieszkania, a tym samym o rezygnacji z naszej ulubionej sauny nie było łatwe – ale przemawiały za tym inne czynniki", wyjaśniają Państwo Greiner.

Para jednak nie porzuciła tematu relaksu we własnych czterech ścianach i w nowym mieszkaniu znalazło się małe pomieszczenie wielofunkcyjne, w którym pozostało przynajmniej kilka metrów wolnej powierzchni. Państwo Greiner intensywnie przymierzali się do kupna kompaktowej kabiny na podczerwień – do czasu, gdy w prasie przeczytali o optymalnym rozwiązaniu swojego problemu – rewolucyjnej, oszczędzającej przestrzeń saunie S1, która po naciśnięciu przycisku, w zaledwie 20 sekund zmienia swój rozmiar.

Państwo Greiner byli podekscytowani nowoczesną konstrukcją i ponadczasowym designem S1- "Byliśmy zachwyceni tym genialnym pomysłem – to, o czym nawet nie śniliśmy, stało się rzeczywistością”, wspomina pani Greiner, uśmiechając się.

- "Uszczęśliwiło nas także to, że w saunie S1 będzie można delektować się koncepcją SANARIUM® z wieloma formami kąpieli, którą mieliśmy już w naszej pierwszej saunie marki KLAFS".

Państwo Greiner byli podekscytowani nowoczesną konstrukcją i ponadczasowym designem S1. Niedługo po tym, Greinerowie przetestowali saunę S1 w praktyce – sauna przyszłości nie tylko spełniła ich oczekiwania, ale także przewyższyła je:

- "Chociaż wymiary w pełni wysuniętej sauny S1 są niemal identyczne, jak poprzedniej sauny KLAFS, to ze względu na szklany front przestrzeń wydaje się być większa".

Ponieważ pomieszczenie, w którym stoi sauna S1 jest dość małe (ma 3,15 m długości i 2,6 m szerokości) Greinerowie szczególnie docenili dodatkową opcję S1 - moduł wentylacji SCC, który podczas stosowania SANARIUM® oczyszcza i osusza z wilgoci powietrze, które trafia z powrotem do pomieszczenia.

źródło i zdjęcia: Klafs

Firma powiązana:

Klafs

Telefon 61 438 39 20
www.klafs.pl
info@klafs.pl

Klafs