Nowości

Taśma LED SKOFF

09.06.2016

Taśma LED SKOFF to znakomite uzupełnienie każdej domowej i komercyjnej przestrzeni. Ten niewielki, samoprzylepny pasek pokryty diodami LED potrafi w jednej chwili zmienić wygląd oraz nastrój panujący w pomieszczeniu.

taśma LED SKOFF może być wykorzystana z powodzeniem nie tylko w dekoracji domu ale także do aranżacji przestrzeni sklepów i przestrzeni komercyjnych, w formach ekspozycyjnych i wystawienniczych, w muzeach, albo też w branży reklamowejJego zaletami są przede wszystkim niewielka cena, wszechstronność zastosowania oraz niebywała łatwość montażu, wymagająca jedynie naklejenia paska na powierzchnię odprowadzającą ciepło (tzw. radiator – np. profil aluminiowy) i podłączenia do zasilania.
 
Możliwości jakie daje zastosowanie taśmy LED SKOFF są prawie niewyczerpalne. Tego typu oświetlenie może być wykorzystane do wyeksponowania elementów architektonicznych, do podświetlenia sufitów, mebli oraz wnętrza szafek i barków, albo też do doświetlania korytarzy, schodów, okien…

Z tego powodu taśma LED SKOFF może być wykorzystana z powodzeniem nie tylko w dekoracji domu ale także do aranżacji przestrzeni sklepów i przestrzeni komercyjnych, w formach ekspozycyjnych i wystawienniczych, w muzeach, albo też w branży reklamowej. Jednym słowem: ogranicza Cię tylko wyobraźnia!
 
Taśma LED SKOFF wykonana jest z dwóch warstw: samoprzylepnej taśmy 3M oraz warstwy pokrytej diodami LED. Jej wersja cechująca się mocą 21,6 W / m wykorzystuje wysokiej jakości diody 5060, co przy poprawnym montażu zapewnia jej żywotności aż 50.000 godzin świecenia! Jest ona dostępna w dwóch barwach światła: zimnym białym (W - 6000 K) oraz ciepłym białym (WW - 3000 K). Na taśmę LED SKOFF udzielamy 3-letniej gwarancji.

źródło i zdjęcie: SKOFF sp. z o.o.

Firma powiązana:

SKOFF sp. z o.o.

Telefon 32 215 28 93
www.skoff.pl
info@skoff.pl

SKOFF sp. z o.o.