Nowości

Dokładne i racjonalne - aluminiowe nakładki na profile z PCV firmy Salamander

06.06.2016

Firma Salamander Industrie-Produkte GmbH jako jeden z wiodących europejskich producentów i dostawców energooszczędnych i wysokojakościowych systemów profili okiennych z tworzyw sztucznych, dla nadania powierzchniom swoich profili większej elegancji i nowoczesności, poszerzył asortyment o integralny system montażu wysokiej jaości nakładek aluminiowych. refabrykowane i dokładnie dopasowane nakładki wraz z klipsami montażowymi są dostępne od ręki. Mają one zastosowanie do systemów wysoko energooszczędnych profili PCW Brügmann bluEvolution 82 i Salamander bluEvolution 92, a także do drzwi przesuwno-uchylnych Salamander.

W celu uatrakcyjnienia asortymentu naszych produktów, zostały wprowadzone nakładki aluminiowe, przy pomocy których profili Firmy Salamander zyskują na wartości optycznej i funkcjonalnej. Nowoczesne metody pokryć lakierniczych umożliwiają dodatkowo wkroczenie firmy w nowy segment rynku profili. Natomiast swoją różnorodnością form, nakładki aluminiowe stwarzają nieograniczoną możliwość indywidualnego kształtowania wyglądu gotowego wyrobu.

Obok nowych nakładek przeznaczonych dla systemów okiennych Brügmann bluEvolution 82 i Salamander bluEvolution 92, pojawiły się nakładki przeznaczone dla systemów drzwi przesuwno-uchylnych firmy Salamander. Aluminiowe ramy dostosowane do systemu profili, można łatwo zamontować na przygotowanym oknie – niemalże jednym ruchem - przy pomocy klipsów. Nie tylko eliminuje to zwiększanie kosztów, lecz także konieczność ich dodatkowego klejenia. Aluminiowe ramy montażowe do nakładek dostępne są w postaci dłużyc, jak również w postaci gotowych ram spawanych lub ciągnionych. Sprawia to , że producenci stolarki otrzymują wyrób na wysokim stopniu przygotowania i zyskują w ten sposób na czasie produkcji.

Wytwarzanie ram aluminiowych, pokrywanie ich powłoką malarską i dostawa następuje z jednego źródła, co w zdecydowanym stopniu upraszcza proces ich zamawiania przez klientów firmy Salamander. Kolejnym plusem jest to, że szeroki asortyment profili można łączyć z każdym dowolnym stylem budowlanym, dzięki czemu realizacja modernizacji okien przy zastosowaniu nakładek aluminiowych objąć może wszystkie powszechnie dostępne konstrukcje okienne (np. okna z łukiem pełnym, łukiem segmentowym czy okna trójkątne).

Oferowana różnorodność kolorów nakładek aluminiowych, malowanych wg palety barw RAL, DB, NCS, lub malowanych farbami proszkowymi o strukturze matowej lub drobnej, powoduje, że firma jest w stanie spełnić niemalże każde życzenie klienta w tym zakresie.

źródło i zdjęcia: SALAMANDER Window & Door Systems S.A.

Firma powiązana:

SALAMANDER Window & Door Systems S.A.

Telefon 54 413 56 00
www.salamander-windows.com

SALAMANDER Window & Door Systems S.A.