Nowości

Emaliowane umywalki Kaldewei

03.06.2016

Na początku roku 2016 Kaldewei wprowadził do swojej oferty nowy segment produktowy – umywalki wykonane ze stali emaliowanej. Portfolio produktowe stanowi  pięć serii umywalek, które zostały dopasowane do oferty wanien i powierzchni prysznicowych.

Wszystkie umywalki w standardzie wyposażone zostały w powierzchnię uszlachetnioną ułatwiającą utrzymanie produktu w czystościW ten sposób klienci otrzymują możliwość urządzenia wszystkich stref łazienki w oparciu o elementy wykonane z jednego materiału – wysokiej jakości stali emaliowanej Kaldewei. Niezaprzeczalnym atutem takiego rozwiązania jest stylistyczna, kolorystyczna i funkcjonalna spójność całego projektu.
 
Wszystkie umywalki w standardzie wyposażone zostały w powierzchnię uszlachetnioną ułatwiającą utrzymanie produktu w czystości. Własności wynikające z zastosowanego materiału – stali emalowanej Kaldewei, która jest niezwykle trwała, higieniczna i łatwa w pielęgnacji, a także odporna na zarysowania i uszkodzenia, pozwalają Kaldewei na udzielenie 30 letniej gwarancji.

Seria Avantgarde to umywalka CONO, której cechą charakterystyczną jest geometryczne ukształtowanie prostokątnej nieckiSeria Avantgarde to umywalka CONO, której cechą charakterystyczną jest geometryczne ukształtowanie prostokątnej niecki. Optymalnie zintegrowana z dnem kwadratowa emaliowana pokrywa odpływu nawiązuje do wanien Conoduo i Asymmetric Duo, a także do powierzchni prysznicowej Conoflat.

Szeroka tylna półka zapewnia  odpowiednią ilość miejsca na przybory toaletowe. Umywalki CONO występują jako wpuszczane w blat, nablatowe z rantem  4 lub 12 cm,  podblatowe i ścienne. Wszystkie dostępne są w wielu rozmiarach (np. 60x50cm, 90x50cm, 120x50cm), także z otworami pod baterię.

W tej samej tonacji wykonano umywalkę CENTRO i dopasowano ją do wanien Centro Duo i powierzchni prysznicowej Superplan Plus, gdzie cechą charakterystyczną jest okrągła emaliowana pokrywa odpływu. Zarys zewnętrzny umywalki to prostokąt, w którym niecka tworzy wyraźnie ukształtowany owal.

Design umywalki jest idealny nie tylko do nowoczesnego wystroju łazienki, ale także doskonale komponuje się z tradycyjną architekturą wnętrza. Umywalka posiada obszerną półkę, którą możemy wykorzystać na przybory łazienkowe. Umywalki CENTRO występują jako  nablatowe z rantem  4 lub 12 cm,  podblatowe i ścienne. Wszystkie dostępne są w wielu rozmiarach (np. 60x50cm, 90x50cm, 120x50cm), także z otworami pod baterię.

źródło i zdjęcie: Kaldewei

Firma powiązana:

KALDEWEI Polska Spółka z o.o.

Telefon 22 720 16 03
www.kaldewei.pl
poczta@kaldewei.pl

KALDEWEI Polska Spółka z o.o.