Nowości

Natryski przesuwne Calipso, Talia i Metis Grupy Armatura

01.12.2011

Funkcjonalny zestaw natrysków przesuwnych Calipso, Talia i Metis Grupy Armatura zamieni łazienkę w strefę relaksu i odpoczynku.

Zalety kabiny prysznicowej doceniamy zarówno latem jak i zimą. W upalny dzień orzeźwiający, chłodny strumień wody przywróci nas do życia i doda energii. W okresie jesiennym i zimowym pozwoli rozgrzać ciało. Szybka, relaksująca kąpiel pod prysznicem sprawi, że nie tylko zaoszczędzimy cenny czas, ale również zużyjemy znacznie mniejszą ilość wody.

W łazienkach wyposażonych tylko w wannę można również korzystać z zalet orzeźwiającej kąpieli w strugach deszczu, wystarczy obudować ją parawanem nawannowym. Funkcjonalnym rozwiązaniem dedykowanym zwolennikom szybkiej kąpieli zarówno w kabinie prysznicowej, jak i wannie są natryski przesuwne. Łatwa w obsłudze regulacja wysokości oraz kąta i siły strumienia wody sprawi, że każdy z domowników będzie mógł dopasować ustawienia do swoich potrzeb. Funkcjonalny zestaw natrysków przesuwnych Calipso, Talia i Metis Grupy Armatura zamieni kąpiel w przyjemny rytuał. 

W strugach zmysłowego deszczu

W ofercie Grupy Armatura dostępne są natryski przesuwne wyposażone w wielofunkcyjne słuchawki, które umożliwiają regulację intensywności siły strumienia wody w trzech opcjach. Do wyboru mamy strumień tradycyjny, masujący lub mgiełkę. Przykładem takiego modelu jest natrysk Calipso. Smukły uchwyt jego rączki został dodatkowo pokryty antypoślizgową powierzchnią, dzięki której nie wyśliźnie się z dłoni podczas kąpieli. Funkcja czyszczenia easy clean ułatwia usuwanie kamienia.

Natrysk przesuwny Talia wyróżnia płaska, geometryczna forma rączki natryskowej, której słuchawka o średnicy talerza 100 mm, wyposażona została w trójstopniową regulację natężenia przepływu wody. Dzięki  swobodnej regulacji ustawienia rączki natrysku Talia, możemy sami zadecydować o kącie padania wody. Model z obrotowym uchwytem, wykonany z mosiądzu i ekologicznego tworzywa ABS, idealnie skomponuje się z surową fakturą szklanej tafli ścianek i drzwi kabiny prysznicowej. Znakami rozpoznawczymi natrysku Talia są oryginalne wzornictwo oraz ergonomiczny kształt rączki.

Relaksujący, wodny masaż zapewni zestaw natryskowy Metis Grupy Armatura.  Przyjemna w dotyku, wyprofilowana, jednostrumieniowa rączka natrysku wyposażona w talerz o średnicy 100 mm, idealnie pasuje do dłoni. Łatwa regulacja wysokości oraz obrotowy uchwyt pozwoli na wygodne korzystanie z prysznica zarówno dzieciom jak i dorosłym. Gładka i lśniąca powierzchnia natrysku Metis będzie efektownie odbijać światło, potęgując wyjątkowy efekt dekoracyjny modnie urządzonej łazienki.

Nowoczesne natryski przesuwne Calipso, Talia i Metis Grupy Armatura doskonale sprawdzą się w salonie kąpielowym wyposażonym zarówno w kabinę prysznicową jak i  wannę osłoniętą parawanem nawannowym. Oryginalne wzornictwo, ergonomiczne kształty rączek oraz wielofunkcyjne słuchawki to znaki rozpoznawcze natrysków przesuwnych oferowanych przez Grupę Armatura. 

Natrysk przesuwny Calipso – cena ok. 119,00 zł brutto

Natrysk przesuwny Talia – cena ok. 193,00 zł brutto.

Natrysk przesuwny Metis – cena ok. 180,00 zł brutto

Źródło: Grupę Armatura

Więcej