Nowości

Riho: Wanny akrylowe z supercienkim rantem LINARES i LUGO

24.05.2016

Szeroka oferta prostokątnych wanien akrylowych firmy RIHO została wzbogacona o dwie serie wanien (LINARES i LUGO) z super cienkim, 1-centymetrowym rantem. Jest to najcieńszy dostępny na rynku polskim rant w wannach akrylowych. Dzięki niemu uzyskano nowy, wyjątkowy efekt wizualny w aranżacjach z wannami akrylowymi, który zgodny jest z najaktualniejszymi trendami.

Cienkie krawędzie wanien, brodzików i umywalek są teraz bardzo pożądane, więc RIHO wychodzi naprzeciw oczekiwaniom polskich klientów, których wymagania co do jakości i designu stale rosną.

W przypadku montażu takiej wanny w podłodze lub tzw. sarkofagu, powierzchnia wanny jest niemalże zlicowana z powierzchnią zabudowy. Jednak nowe wrażenia estetyczne to nie wszystko. Cienkie ranty ułatwiają utrzymanie czystości w łazience, gdyż zapewniają wygodniejszy dostęp do zainstalowanych przy wannie urządzeń, np. baterii.

Linares i Lugo dostępne są w wielu wymiarach od 150x70 do 200x90cm, a także z systemami hydromasażu. Ponadto RIHO oferuje do nich: wygodne, dedykowane zagłówki, uchwyty, syfony oraz nastrojowe oświetlenie.

źródło i zdjęcie: Riho

Firma powiązana:

Riho

Telefon 42 250 62 58
www.riho.pl, www.riho-limited.pl

Riho