Nowości

INSPIRO - grzejniki ścienne REGULUS-system

23.05.2016

INSPIRO to nowa generacja grzejników ściennych firmy REGULUS-system, które stanowią doskonałe rozwiązanie do ogrzewania nowoczesnych i ciepłych budynków. Cechami wyróżniającymi te grzejniki są:

  • niewielka głębokość całkowita - tylko 65 mm
  • nieduża wysokość: 300 mm (wersja radiacyjno-konwekcyjna) oraz 400 mm (seria E-VENT )
  • wszystkie dostępne kolory wg palety RAL w tej samej cenie
  • kolory preferowane - złocisty (Burza Pustyni), srebrny perłowy, grafitowy
  • opcja z cyrkulacją wymuszoną przeznaczona do instalacji niskotemperaturowych
  • promieniowanie cieplne z powierzchni grzejnika + konwekcja, tylna ściana zimna

INSPIRO E-VENT

W dolnej części pakietu lamelek aluminiowych jest wycięcie, a w nim magnesy umożliwiające łatwe wpięcie i wypięcie wentylatora (lub wentylatorów w przypadku dłuższych grzejników). Dzięki wentylatorowi urządzenie grzeje ze zmienną mocą, dopasowującą się do potrzeb użytkownika, zwiększa się jego moc, istnieje także możliwość sterowania dynamiką grzania (opcja).

INSPIRO to nowa generacja grzejników ściennych firmy REGULUS-system, które stanowią doskonałe rozwiązanie do ogrzewania nowoczesnych i ciepłych budynków

Sprawdzi się w każdego typu instalacji - z miedzi, plastiku (przeznaczonego do pracy w instalacji c.o.) czy tradycyjnej stalowej. Może współpracować z różnymi źródłami ciepła: kotłami elektrycznymi, gazowymi, olejowymi, a także miejskimi sieciami ciepłowniczymi. Ze względu na dopuszczalne parametry pracy (1,5 MPa, 110ºC) można je stosować w instalacjach zasilanych parą.

Szczególna cecha grzejników REGULUS-system E-VENT, czyli wentylator wspomagający konwekcję, znacznie poprawia ich efektywność w układach z niskotemperaturowymi, ekologicznymi źródłami ciepła takimi jak kotły kondensacyjne, pompy ciepła, wieloźródłowe układy z buforem c.o. Wentylator jest również przydatny w sytuacji kiedy konieczne jest szybkie podniesienie temperatury w pomieszczeniu, np. w okresach chłodniejszych lub w obiektach użytkowanych okresowo przy włączeniu do użytkowania.

W dolnej części pakietu lamelek aluminiowych jest wycięcie, a w nim magnesy umożliwiające łatwe wpięcie i wypięcie wentylatora

Do wersji INSPIRO E-VENT oferujemy sterowanie oparte o siłownik termo-elektryczny T30NC 230V oraz regulator temperatury RT200. Każdy grzejnik INSPIRO E-VENT wyposażony jest w cichobieżny wentylator (do 31 dB).

źródło i zdjęcia: REGULUS - system

Firma powiązana:

REGULUS - system

Telefon 33 496 99 99, 33 815 10 25
www.regulus.com.pl
regulus@regulus.com.pl

REGULUS - system