Nowości

Gwóźdź w płynie – klej FIX STRONG marki Dragon

18.05.2016

Prace naprawcze i montażowe wymagają na ogół zastosowania rozwiązań, które zapewniają nie tylko trwały, lecz także atrakcyjny wizualnie efekt. Odpowiednio dobrany klej to sposób na szybkie, skuteczne i estetyczne mocowanie rozmaitych materiałów.

FIX STRONG to nowy klej uniwersalny marki Dragon. Stosowany wewnątrz lub na zewnątrz budynków, z powodzeniem zastępuje tradycyjne gwoździe przy realizacji prac wykończeniowych i montażowych. Ten wodoodporny preparat charakteryzuje się przy tym bardzo dużą siłą łączenia elementów wykonanych z popularnych tworzyw, takich jak: drewno, metal, ceramika, szkło, sklejka, materiały drewnopochodne, styropian czy poliuretan.

FIX STRONG dostępny jest w wygodnej tubie umożliwiającej łatwe rozprowadzanie (punktowo lub pasmami) produktu na podłożu, albo bezpośrednio na powierzchni przyklejanego materiału. W obu przypadkach, spoina zapewnia skuteczne mocowanie już po ok. 30 sekundach dociskania, a w razie potrzeby – możliwe jest dokonywanie korekt jeszcze przez 10 minut od nałożenia.

źródło i zdjęcia: Dragon Poland

Firma powiązana:

Dragon Poland

Telefon 12 625 75 00, 12 623 80 80
www.dragon.com.pl
info@dragon.com.pl

Dragon Poland