Nowości

Zawsze w gotowości – innowacyjna bateria kuchenna KWC ONO

12.05.2016

W swojej kuchni chcemy czuć się dobrze. Bez względu na przestrzeń jaką dysponujemy, potrzebujemy wygody, by sprawnie przygotowywać posiłki. Otaczamy się praktycznymi rozwiązaniami, bo to w nich dostrzegamy sojuszników w codziennych, kulinarnych zmaganiach. Do płukania, zmywania i gotowania potrzebujemy komfortowej strefy wody, w zasięgu naszej ręki. Bateria KWC ONO z pewnością idealnie spełni rolę kuchennego sprzymierzeńca.

W kuchni zwracamy też szczególną uwagę na designBateria ONO wyposażona została w wygodny przycisk do wyciągania wylewki, dzięki czemu wysuniemy ją jednym, płynnym ruchem ręki. Bateria dostępna jest w wersji z tradycyjnym, bocznym mieszaczem oraz dwuotworowa z mieszaczem do montażu w blacie bądź zlewozmywaku. KWC ONO posiada również niewidoczny aerator Neoperl Cache, który ułatwia pozbycie się kamienia z wylewki.

W kuchni zwracamy też szczególną uwagę na design, bo od jakości wzornictwa często zależy nasz komfort przy wykonywaniu prac kuchennych. Bateria ONO zachwyca prostym, klasycznym kształtem, bez zbędnych zdobień. Minimalistyczną całość dopełnia delikatna, a przy tym niezwykle solidna dźwignia sterująca baterią, wykonana z trwałej stali chirurgicznej. Smukła i elegancka, pozostaje prawie niewidocznym dodatkiem.

Szwajcarska marka baterii kuchennych KWC stawia na prostotę formy i perfekcję wykonania. To duet, który gwarantuje funkcjonalność i niezawodność na każdym etapie przygotowywania czy gotowania potraw. Wzornictwo KWC zdobywa uznanie u miłośników klasycznych wnętrz, jak i fanów nowoczesnych technologii.

źródło i zdjęcia: FRANKE

Firma powiązana:

Franke

Telefon 22 711 67 00
www.franke.pl

Franke