Nowości

Espacio i Freya - nowe baterie w ofercie FERRO

10.05.2016

Do szerokiej oferty armatury sanitarnej firmy FERRO dołączyły dwie kolekcje baterii: Espacio i Freya. Espacio to przede wszystkim baterie do łazienek. Prosta forma w połączeniu z delikatnie zaokrąglonymi krawędziami i ładnie wyprofilowanymi uchwytami tworzy uniwersalną propozycję do łazienek nowoczesnych i klasycznych.

W kolekcji znalazły się baterie: wannowa ścienna z automatycznym przełącznikiem wanna/prysznic, umywalkowa stojąca z korkiem spustowym typu Clik-clack 5/4, umywalkowa stojąca nablatowa, bidetowa stojąca z automatycznym korkiem spustowym i natryskowa ścienna. Linię Espacio uzupełnia funkcjonalna bateria zlewozmywakowa stojąca z obrotową wylewką o długim zasięgu, która umożliwia komfortowe mycie naczyń. Jej ramię zamiast tradycyjnego łuku jest zgięte pod kątem prostym i dzięki temu bateria oprócz praktycznych zalet wyróżnia się także interesującym wzornictwem. Wszystkie baterie Espacio zostały wyposażone w regulatory ceramiczne i pokryte chromowaną powłoką.

Do szerokiej oferty armatury sanitarnej firmy FERRO dołączyły dwie kolekcje baterii: Espacio i Freya

Freya to kolekcja eleganckich baterii kuchennych przeznaczonych do zlewozmywaków granitowych. W linii znalazły się dwie baterie zlewozmywakowe stojące z obrotowymi wylewkami i regulatorami ceramicznymi oraz dwie baterie zlewozmywakowe stojące wyposażone w wyciągane natryski, regulatory ceramiczne, automatyczne przełączniki natrysk/strumień oraz obrotowe wylewki. Baterie dostępne są w dwóch wersjach kolorystycznych: piasek i grafit. Dekoracyjna powierzchnia, przypominająca strukturę granitu i efektowna, subtelnie zaokrąglona forma baterii wspaniale komponują się z dostępnymi w ofercie FERRO zlewozmywakami granitowymi.

Materiały wysokiej jakości, proste wzornictwo w dobrym guście i korzystna relacja ceny do jakości

Nowe modele baterii marki Ferro są ciekawą propozycją armatury funkcjonalnej, trwałej i estetycznej, która będzie służyła nam przez lata. Materiały wysokiej jakości, proste wzornictwo w dobrym guście i korzystna relacja ceny do jakości czynią z niej atrakcyjną propozycję dla wyposażających i remontujących łazienki i kuchnie.

źródło i zdjęcia: FERRO

Firma powiązana:

Ferro S.A.

Telefon 12 256 21 00
www.ferro.pl
info@ferro.pl

Ferro S.A.