Nowości

Zmień kolor swojej drewnianej podłogi lub paneli – nowe Farby Renowacyjne V33 Podłogi i Schody

09.05.2016

Renowacja podłogi jest bardzo uciążliwa dla domowników. Cyklinowanie parkietu lub zerwanie starego i położenie nowych desek wiąże się nieodzownie z kurzem, bałaganem, a przede wszystkim ze sporymi kosztami. Jednak po latach każda drewniana podłoga i panele wymagają renowacji. Widać na niej ślady użytkowania, albo jej wygląd nie pasuje już do nowej aranżacji mieszkania. Co zrobić, gdy nie dysponujemy dużym budżetem, mamy mało czasu, a przed nami konieczność zmiana wyglądu drewnianej podłogi?

Zmiana charakteru wnętrza jest możliwa dzięki kilku dostępnym barwomDobrym rozwiązaniem dla osób, które chcą szybko i tanio dokonać metamorfozy podłogi, a przez to całego wnętrza, okazuje się jej malowanie. Firma V33 wprowadziła na rynek kolejny zestaw Farb Renowacyjnych, tym razem przeznaczonych do malowania podłóg i schodów. Co ważne, można nimi malować nie tylko podłogi drewniane pokryte lakierem, ale również panele. Dzięki specjalnej formule nowego produktu V33 nie ma konieczności usuwania starej powłok i stosowania warstwy podkładowej. Przed nałożeniem nowej warstwy wystarczy jedynie lekko zmatowić powierzchnię, usunąć zabrudzenia i tłuszcz. Znakomita rozlewność powoduje, że farba równo i dokładnie kryje. Samodzielne malowanie jest proste, gdyż farba nie kapie z pionowych płaszczyzn, takich jak listwy przyścienne czy podstopnice.

Zmiana charakteru wnętrza jest możliwa dzięki kilku dostępnym barwom. Do wyboru mamy kolory: biały, biały pieprz, rafię, szary marengo, ziemię Afryki, ciemny grafit, tytan i terakotę. Pomalowana Farbą Renowacyjną V33 drewniana podłoga uzyskuje eleganckie, satynowe wykończenie. Przy zachowaniu zaleceń producenta odnośnie aplikacji - nałożenie dwóch warstw i pozostawienie do całkowitego wyschnięcia przez 12 h - nowa powierzchnia zyskuje znakomite walory użytkowe. Powłoka nie łuszczy się, jest odporna na uderzenia i ścieranie oraz łatwo się czyści przy użyciu standardowych detergentów. 

Nowa farba V33 to uzupełnienie serii produktów umożliwiających tanią metamorfozę całych wnętrz

Nowa farba V33 to uzupełnienie serii produktów umożliwiających tanią metamorfozę całych wnętrz. Producent oferuje bogatą gamę farb, którymi możemy odnowić i zmienić kolor mebli kuchennych i łazienkowych, płytek ceramicznych (ściennych i podłogowych), urządzeń metalowych, takich jak grzejniki i kaloryfery oraz sprzętu AGD. Wszystkie serie produktów mają spójną gamę kolorystyczną, dzięki czemu wnętrza mogą zyskać zupełnie nowy wygląd.

źródło i zdjęcia: V33 Polska

Firma powiązana:

V33 Polska

Telefon 61 894 51 00
www.v33.pl
v33pl@v33.com

V33 Polska