Nowości

Nowość! Klej montażowy Dragon Power!

04.05.2016

Wysokiej jakości, jednoskładnikowy, szybkoschnący, elastyczny klej na bazie modyfikowanych polimerów z właściwościami uszczelniającymi. Charakteryzuje się wysoką siłą wiązania bez potrzeby stosowania preparatów gruntujących. Odporny na warunki atmosferyczne i promieniowanie UV. Spoinę można malować większością farb akrylowych i rozpuszczalnikowych.

Przeznaczony do klejenia i uszczelniania materiałów porowatych jak i nieporowatych stosowanych w budownictwie, inżynierii, motoryzacji, robotach stoczniowych, itd. Idealny do łączenia i mocowania listew, parapetów, progów, paneli, okładzin, izolacji, balustrad, itp. oraz do uszczelniania okien, ram, drzwi, rynien, ścian, świetlików, kominków, itp.

Charakteryzuje się wysoką siłą wiązania bez potrzeby stosowania preparatów gruntujących

Posiada doskonałą przyczepność do większości materiałów tj. aluminium, cynk, stal galwanizowana, stal nierdzewna, kamień naturalny, beton, cegła, ceramika szkliwiona, drewno, laminat, szkło, różnego typu materiały syntetyczne itp. Może być stosowany nawet na wilgotne powierzchnie. Do stosowania wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń.

ZOBACZ FILM "Dragon Power Klej montażowy"

Dowiedz się więcej

źródło i zdjęcia: Dragon Poland

Firma powiązana:

Dragon Poland

Telefon 12 625 75 00, 12 623 80 80
www.dragon.com.pl
info@dragon.com.pl

Dragon Poland