Nowości

NOWOŚĆ! Filtry do wody z węglem aktywnym impregnowanym nanosrebrem od UST-M

28.04.2016

Współcześni konsumenci bardzo dobrze znają przysłowie brzmiące "zimna woda zdrowia doda". Czy jest tak jednak w rzeczywistości? Jak się okazuje niekoniecznie. Woda wykorzystywana przez urządzenia domowe może być pełna zanieczyszczeń oraz bakterii. Jak zatem radzić sobie z problemem jej oczyszczenia?

W tej sytuacji z pomocą przychodzi firma UST-M. Wyprodukowana przez nią nowa linia bakteriostatycznych wkładów filtrowych zawierających węgiel aktywny z łupin orzechów kokosowych impregnowany nanosrebrem to sposób na kompleksowe rozwiązanie problemów z zanieczyszczoną wodą. 

Odpowiednio dobrana wielkość ziaren węgla zapewnia maksymalną skuteczność adsorpcji zanieczyszczeń. O jego najwyższej jakości może świadczyć amerykański certyfikat NSF.

Srebro na wagę złota

Kolejną zaletą najnowszej serii wkładów firmy UST-M jest użycie nanosrebra. Wydłuża ono żywotność wkładu zapobiegając rozwojowi flory bakteryjnej w jego wnętrzu. Srebro jest skuteczną metodą walki przeciwko drobnoustrojom, ponieważ oddziałuje na bakterie na kilka sposobów i w przeciwieństwie nad powszechnie stosowanymi antybiotykami, bakterie nie są w stanie uodpornić się na jego działanie.

Podwójna siła

Filtry do wody firmy UST-M doskonale usuwają chlor, związki chloropochodne oraz substancje organiczne. Użycie nanosrebra dodatkowo wydłuża żywotność złoża, zapobiegając rozwojowi flory bakteryjnej. Połączenie wysokiej jakości z nowoczesną technologią niesie za sobą wiele korzyści, w tym między innymi polepszenie smaku, zapachu oraz barwy wody.

źródło i zdjęcia: UST-M

Firma powiązana:

UST-M Sp. z o.o.

Telefon +48 44 711 11 19
www.ustm.pl
biuro@ustm.pl

UST-M Sp. z o.o.