Nowości

OMNI GO 400

27.04.2016

OMNI GO 400 Pompa zatapialna z elektronicznym sterowaniem pływakowym mogąca wypompować wodę z zalanych powierzchni do wysokości 2mm od zalanej powierzchni. Pompa wyposażona jest w wyłącznik termiczny zabezpieczający pompę przed przegrzaniem w przypadku niewłaściwej jej pracy. W przypadku przegrzania silnika urządzenie automatycznie wyłącza pompę.

Pompa została specjalnie zaprojektowana do stosowania w wąskich otworach (studzienkach).

Pompa może wypompować wodę do wysokości 2-3mm od zalanej powierzchni przy założeniu, że podstawa pompy jest osadzona na tym podłożu. Pompa została dodatkowo wyposażona w wbudowany wyłącznik termiczny zabezpieczający pompę w sytuacji awaryjnej przed przegrzaniem. Pompa posiada wbudowany elektroniczny włącznik pływakowy, dzięki, któremu można umiejscowić je w wąskich trudno dostępnych miejscach i w odróżnieniu do tradycyjnych pomp zatapialnych wyposażonych w sterowanie pływakowe na kablu mogą pracować w trybie automatycznym w studzienkach lub wąskich nieckach. Pompy idealnie nadają się do odwadniania zalanych powierzchni. Pompy przeznaczone są wyłącznie do użytku domowego. Nie należy ich stosować do zadań wymagających ciągłej pracy np. pracy w oczku wodnym.

Pompa OMNI GO posiada 2 funkcje pracy AUTO i MANUAL, wyposażona jest w elektroniczny sensor sensor z możliwością regulacji poziomy załączania( 3 poziomy trybu AUTO oraz MANUAL).

W trybie AUTO pompa uruchamia się gdy poziom cieczy osiągnie wysokość zaznaczoną sensorem a wyłączy się gdy poziom cieczy osiągnie 1mm od podstawy pompy. Po ponownym napływie wody do poziomu zaznaczonego sensorem , cykl pracy się powtórzy.

Pompa została specjalnie zaprojektowana do stosowania w wąskich otworach

W trybie MANUAL pompa pracuje non stop, bez automatycznego wyłączania. W tym trybie użytkownik zobowiązany jest do kontroli pracy pompy oraz jej ręcznego wyłączenia

Przed doborem pompy koniecznie zapoznaj się z ważnymi informacjami zawartymi TUTAJ

CECHY I ZALETY:

  • standardowe wyposażenie kabel zasilający 10mb
  • elektroniczny sensor pozwala na wypompowanie wody do 1mm od podstawy pompy
  • 2 tryby pracy AUTO i MANUAL
  • mała i kompaktowa budowa pozwala na zastosowanie pomp w ciasnych, trudnodostępnych miejscach (studzienkach) 
  • przystosowane do pracy z elastycznym wężem tłocznym
  • łatwa obsługa i cicha praca

źródło i zdjęcia: Omnigena

Firma powiązana:

Omnigena

Telefon 22 722 22 22
www.omnigena.pl
sprzedaz@omnigena.pl

Omnigena