Nowości

Zero wysiłku – maksimum higieny – Peonia ZERO marki Deante

21.04.2016

Oferta produktów ceramicznych firmy Deante została wzbogacona o bezrantową toaletę Peonia ZERO. Najnowszy model marki to zero problematycznych zakamarków i czasochłonnego czyszczenia w zamian za maksimum ekologii i komfortu.

Utrzymywanie porządku nie należy do naszych ulubionych czynności. Choć do perfekcyjnego wypełniania obowiązków domowych próbują nas przekonać popularne programy telewizyjne, kojarzymy je ze żmudnym układaniem i mozolnym czyszczeniem. Jak wynika z badań przeprowadzonych przez serwis bm.pl aż 64% Polaków nie lubi sprzątania. Co za tym idzie 1/3 respondentów jest skłonna zapłacić za pomoc w obowiązkach. Jak więc ułatwić sobie tę nielubianą czynność, nie wydając kroci na pomoc domową? Firma Deante przygotowała nowość dla wszystkich, którzy cenią proste rozwiązania, usprawniające codzienne funkcjonowanie.

Oferta produktów ceramicznych firmy Deante została wzbogacona o bezrantową toaletę Peonia ZERO

Toaleta Peonia ZERO została zaprojektowana w taki sposób, aby móc z łatwością utrzymać czystość, bez konieczności użycia agresywnych środków chemicznych i czasochłonnego czyszczenia. Dzięki usunięciu standardowego kołnierza użytkownicy nie muszą szorować trudnych do usunięcia zabrudzeń, które gromadzą się w zakamarkach standardowej muszli. Opływowy kształt wnętrza miski wystarczy przetrzeć miękką szmatką. Toaleta Peonia ZERO została zaprojektowana w taki sposób, aby strumień wody dokładnie obmywał jej wnętrze. Do efektywnego spłukiwania wystarczą tylko 2,5 lub 4 litry. To ekologiczne rozwiązanie pozwala oszczędzać cenne zasoby.

Toaleta Peonia ZERO została zaprojektowana w taki sposób, aby strumień wody dokładnie obmywał jej wnętrze

Peonia ZERO wyróżnia się ciekawą, obłą bryłą z ukrytym systemem mocującym, który wpływa na estetykę i funkcjonalność produktu. Brak otworów montażowych, a co za tym idzie zakamarków sprawia, że utrzymanie higieny jest jeszcze prostsze.

źródło i zdjęcia: Deante

Firma powiązana:

Deante

Telefon 42 638 30 00, 800 242 515
www.deante.pl
deante@deante.pl

Deante