Nowości

Jedynka z nowymi zestawieniami kolorów na 2016

19.04.2016

Jedynka Ogród Barw proponuje nowe zestawienia kolorystyczne na 2016 rok, które ukoją zmysły, orzeźwią lub dodadzą elegancji. Odcienie zainspirowane naturą w aranżacjach prezentowanych przez Jedynkę stanowią podpowiedź, jak można pomalować wnętrze w niebanalny sposób, a przy tym za rozsądną cenę i bez niemiłych niespodzianek.

- "Podstawą naszych inspiracji jest przyroda - jej piękno i różnorodność kolorów. Te najbardziej zachwycające wybieramy do naszej palety Ogrodu Barw Jedynki. Staramy się też pokazać w naszym katalogu, jak różne tony natury można łączyć we wnętrzach, by nadać im wyjątkowego charakteru. W tym roku zachęcamy na przykład do wytestowania energetycznych zestawień na bazie soczystej gruszki lub deseru jeżynowego, a także do poznania uroku barwy porannej mżawki czy naturalnego odprężenia zmysłów dzięki odcieniom kojącej melisy i wonnej lawendy". – komentuje Ewa Domin-Glińska, kierownik marki Jedynka.

Kolor porannej mżawki doskonale sprawdzi się w pomieszczeniach, w których chcemy uzyskać efekt nowoczesności

Deszczowy szyk

Kolor porannej mżawki doskonale sprawdzi się w pomieszczeniach, w których chcemy uzyskać efekt nowoczesności, a zestawienie subtelnych szarości pozwoli dodać wnętrzom praktycznej elegancji. Jedocześnie nietuzinkowe rezultaty można osiągnąć poprzez przełamanie szarości radosnymi barwami, jak kolor słonecznego żonkila. Przedpokój zyska dzięki takim akcentom przestronności i będzie pobudzać pozytywne emocje już na wejściu.

Soczysta energia

Wykorzystanie tak żywych kolorów sprawi, że pomieszczenie stanie się przestronne i będzie emanować ciepłem

Propozycją dla poszukujących pełnego doładowania kolorystycznego jest postawienie na bombę energetyczną i wykreowanie optymistycznego wnętrza na bazie odcieni soczystej gruszki, deseru jeżynowego czy czaru jarzębiny. Wykorzystanie tak żywych kolorów sprawi, że pomieszczenie stanie się przestronne i będzie emanować ciepłem, a dołożenie kilku nowoczesnych dodatków pozwoli osiągnąć wysmakowaną stylizację. Otoczenie intensywnymi barwami umożliwi domownikom ucieczkę od codziennej rutyny, zapewni entuzjazm i energię do działania każdego dnia.

Ukojenie z natury

Jedynka Ogród Barw ma też szereg propozycji dla gustujących w subtelnych, stonowanych zestawieniach

Jedynka Ogród Barw ma też szereg propozycji dla gustujących w subtelnych, stonowanych zestawieniach, które działają kojąco na zmysły, a jednocześnie nadają wnętrzu świeżości i przytulnego charakteru. Prywatną strefę relaksu we wnętrzu stworzy choćby położony na ścianach kolor kojącej melisy - pomoże odpocząć i zregenerować siły po ciężkim dniu.

Prywatną strefę relaksu we wnętrzu stworzy choćby położony na ścianach kolor kojącej melisy

Skuteczne ukołysanie zmysłów umożliwi też nuta wonnej lawendy. Jej delikatny, finezyjny odcień nada pomieszczeniom stylu, a jednocześnie wykreuje wnętrze z charakterem, które emanuje pozytywną energią sprzyjającą rodzinnym spotkaniom.

Skuteczne ukołysanie zmysłów umożliwi też nuta wonnej lawendy

Barwy Jedynki pozwalają też przenieść do pomieszczenia wyjątkowy szyk i dostojność kwitnącej lilii. Dzięki połączeniu jej subtelnego koloru z odcieniem aromatycznego imbiru powstanie eleganckie, a jednocześnie przytulne i pełne harmonii wnętrze. Będzie to miejsce sprzyjające odprężeniu i oddawaniu się marzeniom.

Więcej inspiracji marki Jedynka znajduje się w katalogu na stronie http://www.farbyjedynka.pl/produkty/jedynka-ogrod-barw.

źródło i zdjęcia: Tikkurila Polska S.A.

Firma powiązana:

Tikkurila Polska S.A.

Telefon 801 88 99 65, 22 310 95 55
www.farbyjedynka.pl
tikkurilapolska@tikkurila.com

Tikkurila Polska S.A.