Nowości

Okna uchylno-obrotowe preSelect® FAKRO... Okna z przyszłością

19.04.2016

Okna preSelect® to okna nowej generacji stworzone dla osób ceniących funkcjonalność i nowoczesność rozwiązań. Okna te posiadają dwie oddzielne od siebie funkcje otwierania skrzydła: uchylną i obrotową.

Funkcja uchylna umożliwia nawet wysokiej osobie swobodne podejście do otwartego okna i podziwianie widoków. Dodatkowo przyczynia się do zwiększenia przestrzeni użytkowej w pomieszczeniu, poprzez możliwość otwarcia i pozostawienia skrzydła w dowolnym położeniu w zakresie od 0° do 35°. Natomiast funkcja obrotowa pozwala na obrót skrzydła o 180° i służy między innymi do mycia zewnętrznej strony szyby oraz zakładania markizy.

Okna preSelect® to okna nowej generacji stworzone dla osób ceniących funkcjonalność i nowoczesność rozwiązań

Wygodna obsługa

Obsługa okna odbywa się za pomocą klamki umieszczonej w dolnej części skrzydła. Zmianę sposobu otwierania umożliwia wygodny i funkcjonalny przełącznik preSelect® umieszczony w bocznej części ościeżnicy. Pełną stabilność skrzydła zarówno funkcji uchylnej, jak i obrotowej gwarantuje nowatorski system okuć.

Obsługa okna odbywa się za pomocą klamki umieszczonej w dolnej części skrzydła

Zdrowy mikroklimat

Okno FPP-V preSelect® wyposażone jest w automatyczny nawiewnik V40P, który dostarcza optymalną ilość świeżego powietrza do pomieszczenia zapewniając zdrowy mikroklimat w pomieszczeniu i oszczędność energii
cieplnej. Wiąże się to z niższymi rachunkami za ogrzewanie. Okno może być wyposażone w różne pakiety szybowe: superenergooszczędne, antywłamaniowe, solarne.

Okno FPP-V preSelect® wyposażone jest w automatyczny nawiewnik V40P, który dostarcza optymalną ilość świeżego powietrza

Zwiększona trwałość

Trwałość okien podnosi zastosowanie "ciepłej" ramki dystansowej TGI oraz dodatkowej uszczelki w profilu przyszybowym. Ramka ogranicza ryzyko kondensacji pary wodnej na ramie skrzydła natomiast uszczelka zabezpiecza przed przedostawaniem się wody z topniejącego śniegu do środka. Ponadto stosowana w oknach FAKRO próżniowa impregnacja drewna oraz trwała powłoka lakieru solidnie chroni elementy drewniane okna. Podwyższona bezpieczeństwo użytkowe i antywłamaniowe. Okna posiadają specjalny system wzmocnienia konstrukcji topSafe. System znacznie podnosi odporność okien dachowych na włamanie oraz chroni je przed otwarciem podczas przypadkowego nadepnięcia na skrzydło.

Trwałość okien podnosi zastosowanie "ciepłej" ramki dystansowej TGI oraz dodatkowej uszczelki w profilu przyszybowym

źródło i zdjęcia: FAKRO

Firma powiązana:

Fakro

Telefon 18 444 04 44
www.fakro.pl
fakro@fakro.pl

Fakro