Nowości

Drzwi drewniane od MS więcej niż OKNA

14.11.2011

Bezpieczeństwo i trwałość to kluczowe cechy, jakimi powinna charakteryzować się stolarka zewnętrzna. Drzwi drewniane firmy MS więcej niż OKNA to propozycja dla osób ceniących najwyższy standard wykonania.

Drzwi drewniane od MS więcej niż OKNA – wizytówka każdego domu

Naturalny charakter oraz doskonałe właściwości użytkowe sprawiają, że drewno jest chętnie wykorzystywane w produkcji stolarki. Dzięki nowoczesnej obróbce zyskuje wysoką odporność na warunki atmosferyczne oraz skutecznie izoluje termicznie.

Teraz z pomocą ekspertów firmy MS więcej niż OKNA możemy wykorzystać je do stworzenia drzwi zewnętrznych według indywidualnego projektu, które staną się wizytówką naszego domu.

Unikalność w standardzie

Drewno zapewnia szerokie możliwości aranżacyjne i w zależności od wybranych zdobień, uzupełnia się zarówno z nowoczesną, jak i tradycyjną architekturą. Używana do produkcji klasyczna sosna lub egzotyczne meranti są przystosowane do zróżnicowanych warunków pogodowych, a dzięki zaawansowanym technologiom i środkom impregnującym zachowują trwałość na lata. Na specjalne zamówienie dostępne są także inne gatunki drewna, dzięki czemu można zrealizować nawet najbardziej wymyślny projekt.

Firma MS więcej niż OKNA posiada w swojej ofercie szeroką paletę bejc, lakierów oraz kryjących farb na bazie systemu RAL,  proponując łącznie 18 standardowych modeli drzwi różniących się kolorem oraz strukturą. Zamawiając według indywidualnego projektu, mamy możliwość wyboru przeszklenia gładkiego, ornamentowego i wypukłego w dowolnej konfiguracji lub zdecydować się na wersję pełną.

Na komfort użytkowania drzwi wpływa przede wszystkim jakość poszczególnych elementów. Umieszczone we frezowanych gniazdach zawiasy Easy 3D mogą być regulowane w trzech płaszczyznach i wytrzymują obciążenie ponad 150 kg. Ich główną zaletą jest łatwa regulacja i brak konieczności czasochłonnej konserwacji.

Dzięki zastosowaniu samosmarujących tulejek, stolarka nawet po latach otwiera się cicho i płynnie. Bezpieczeństwo zapewnia blokada antywyważeniowa oraz dostępne na życzenie wzmocnienia antywłamaniowe. W standardzie drzwi zostały wyposażone także w wytrzymałe i wygodne w użytkowaniu zasuwnice Fuhr, w których ryglowanie wielopunktowe odbywa się za pomocą klamki.

Źródło: MS więcej niż OKNA

Więcej

Firma powiązana:

MS więcej niż OKNA

Telefon 59 841 08 00, 801 608 608 (infolinia)
www.ms.pl
info@ms.pl

MS więcej niż OKNA