Nowości

SGG MIRALITE PURE® – lustro z natury czyste

12.04.2016

W ofercie Saint-Gobain GLASS dostępny jest już nowy standard lustra MIRALITE PURE®, które zastąpiło poprzedni produkt SGG G MIRALITE REVOLUTION. Nowe lustro uzyskuje się w wyniku innowacyjnego procesu produkcyjnego łączy w sobie niezrównaną jakość ze szczególną dbałością o środowisko.

Produkt jest wolny od ołowiu oraz rozpuszczalników organicznych, a 30% udziału szkła pochodzi z recyklingu w składzie lustra. Łatwa obróbka, jakość i wyjątkowa trwałość oraz parametry użytkowe przekładają się na najwyższy komfort montażu i użytkowania. Zastosowanie do produkcji wyłącznie nowego szkła bazowego SGG PLANICLEAR® o zwiększonej przejrzystości zapewnia zachowanie naturalnych oraz żywych kolorów odbijających się przedmiotów. Jednowarstwowy podlew w ciemnym, antracytowym kolorze eliminuje efekt prześwietlania przy tylnym podświetleniu LED, a lustrzane odbicie jest wyjątkowo czyste i niezakłócone.

SGG MIRALITE PURE® dostępny jest w szerokiej ofercie wymiarów oraz grubościach: 3, 4, 5 i 6 mm, co pozwala na użycie go nie tylko w formie lustra w ramie, ale również jako element mebli: stołu, drzwi przesuwnych, szaf (od wewnątrz i na zewnątrz). Lustro podkreśla oryginalny charakter wnętrz i kreuje przyjemny nastrój i uwypukla finezyjne wzornictwo.

źródło i zdjęcia: Saint Gobain Glass