Nowości

Brud pod kontrolą– nowa linia Full Control marki Kärcher

11.04.2016

W tym roku firma Kärcher wprowadza na rynek innowacyjną linię urządzeń wysokociśnieniowych. Linia Full Control łączy w sobie funkcjonalność, intuicyjną obsługę i maksymalną skuteczność. Prezentacja urządzeń będzie nawiązywać do wchodzącego na ekrany kin w lipcu bieżącego roku filmu "Ghostbusters" będącego kontynuacją kultowych "Pogromców duchów".

Linia składa się z 12 urządzeń w tym trzech podstawowych modeli: K 4, K 5 oraz K 7Linia składa się z 12 urządzeń w tym trzech podstawowych modeli: K 4, K 5 oraz K 7. Wszystkie one są dostępne w wersji Premium oraz w zestawie Home. Urządzenia te charakteryzują się nowoczesnym designem, niskim zużyciem wody i energii oraz dużą skutecznością w usuwaniu nawet najbardziej uporczywych zabrudzeń.

Posiadają one wydajny silnik chłodzony wodą. Wszystkie z nich są wyposażone w dwie lance: rotacyjną oraz Vario Power. Ta ostatnia posiada unikatowy system piktogramów, które wskazują jakie ciśnienie zostało wybrane i do jakich zastosowań jest ono odpowiednie. Użytkownik urządzeń Full Control kontroluje wszelkie funkcje urządzenia bezpośrednio na lancy, co jest dużym udogodnieniem.

W tym roku firma Kärcher wprowadza na rynek innowacyjną linię urządzeń wysokociśnieniowych

Poprawiono stabilność urządzeń dzięki temu, że bęben na wąż jest umieszczony z tyłu, co obniża środek ciężkości. Urządzenia są wyposażony w ergonomiczny teleskopowy uchwyt z aluminium, oraz duże koła, dzięki czemu są wygodne w transporcie. Wszystko to sprawia, że urządzenia Full Control to maszyny do zadań specjalnych, które wzywamy, tak jak filmowych Pogromców Duchów, gdy chcemy pozbyć się problemu szybko i skutecznie.

źródło i zdjęcia: Kärcher

Firma powiązana:

Kärcher Sp. z o.o.

Telefon 801 811 234, 12 63 97 105
www.karcher.pl
biuro@pl.kaercher.com

Kärcher Sp. z o.o.