Nowości

Kolorystyczne nowości w palecie Beckers Designer Colour

31.03.2016

Wiosna budzi się do życia i pełnią kolorów zachęca do pozytywnych zmian. To również dobry moment, by odświeżyć wygląd domowego wnętrza poprzez barwy, wprowadzając do wystroju odrobinę energii, szyku i radości. Z paletą farb Beckers Designer Colour, którą teraz wzbogacają trzy nowe odcienie – Cleopatra, Dolce Vita i Sailboat – można z łatwością tworzyć oryginalne zestawienia, by rozkoszować się pięknym, tętniącym życiem wnętrzem - nie tylko na wiosnę, ale o wiele dłużej.

Aranżacja pełna szlachetności 

Szmaragdowa zieleń "Cleopatra" przywodzi na myśl wciągającą głębię jeziora. We wnętrzu doskonale sprawdzi się w zestawieniu z perlistą szarością, nadając mu tajemniczego stylu, a jednocześnie szlachetności. Nic dziwnego, że Kleopatra była wielbicielką szykownych szmaragdów. Ściany w zniewalającym kolorze tego kamienia, tak samo jak piękna królowa, będą na długo uwodzić swym urokiem.

Kusząca moc różu

Zmysłowy odcień ciemnego różu "Dolce Vita" stworzy wyraziste pełne elegancji wnętrze ze szczyptą luksusu i nutą romantyzmu w tle

Zmysłowy odcień ciemnego różu "Dolce Vita" stworzy wyraziste pełne elegancji wnętrze ze szczyptą luksusu i nutą romantyzmu w tle. To idealne rozwiązanie do sypialni - zbuduje w niej ciepłą atmosferę, podkreśli przytulny charakter pomieszczenia i będzie wprowadzać w słodki, optymistyczny nastój zaraz po przebudzeniu. Stonowanie tego uwodzicielskiego koloru delikatną kremową barwą sprawi zaś, że wnętrze zyska odrobinę lekkości.

Subtelny odcień bieli

Dla tych, którzy wolą postawić na bardziej neutralne barwy Beckers przygotował delikatny ton złamanej bieli "Sailboat". Pomieszczenie utrzymane w jasnej kolorystyce wyda się bardziej przestronne, a jednocześnie będzie kojąco oddziaływać na zmysły. Subtelne wkomponowanie w aranżację koloru soczystej gruszki dodatkowo podkreśli świeżość wnętrza, sprawiając wrażenie jakby nieustannie było skąpane w blasku słońca.

Dla tych, którzy wolą postawić na bardziej neutralne barwy Beckers przygotował delikatny ton złamanej bieli "Sailboat"

Beckers Designer Colour to wysokiej jakości farba dostępna teraz w kolekcji 56 modnych odcieni. Wyróżnia ją wyjątkowa trwałość koloru w efektownym matowym wykończeniu, a malowane powierzchnie są odporne na mycie wodą z dodatkiem detergentu. Farba jest w pełni bezpieczna dla zdrowia i środowiska, a także polecana dla alergików.

źródło i zdjęcia: Tikkurila Polska S.A.

Firma powiązana:

Tikkurila Polska S.A.

Telefon 801 88 99 65, 22 310 95 55
www.beckers.pl
tikkurilapolska@tikkurila.com

Tikkurila Polska S.A.