Nowości

Gerda dla inwestycji - nowe modele drzwi

17.03.2016

Na rynku pojawiły się nowe modele drzwi antywłamaniowych Gerda CL i C1L, spełniające rygorystyczne wymagania klasy odporności na włamanie RC3. Jest to kolejny element stałego poszerzania i doskonalenia produktów tej uznanej marki.

Na rynku pojawiły się nowe modele drzwi antywłamaniowych Gerda CL i C1LDrzwi przeznaczone są do zastosowania jako wewnętrzne drzwi wejściowe w budownictwie mieszkaniowym i użyteczności publicznej. Zostały specjalnie przygotowane do obsługi inwestycji deweloperskich.

Stalowy korpus skrzydła wykonany jest z najwyższej jakości blachy ocynkowanej, którą pokryto wieloma warstwami antykorozyjnego lakieru podkładowego, a następnie najwyższej jakości laminatem dekoracyjnym.

We wnętrzu skrzydła znajdują się pręty hartowane, mające za zadanie znaczne utrudnienie wycięcia w nim otworu. Wypełnienie izolacyjne korpusu stanowi ekologiczna płyta ze spienionego polistyrenu EPS o wysokiej gęstości. Wewnątrz skrzydła zamontowano drewniane wzmocnienia krawędzi skrzydła, zamków i zawiasów.

Drzwi Gerda CL i C1L mogą być montowane w ścianach betonowych lub z cegły o grubości min. 120 mmDrzwi Gerda CL i C1L mogą być montowane w ścianach betonowych lub z cegły o grubości min. 120 mm, ewentualnie w ścianach z betonu komórkowego o grubości min. 175 mm. Posiadają centralny zamek wielopunktowy oraz inne wyposażenie opcjonalne, tj. zamek dodatkowy czy sztywny łańcuch. Grubość skrzydła wynosi 48mm. Współczynnik izolacji akustycznej to 32 dB i znacznie przekracza wymagane przepisami 27 dB.

Drzwi oferowane są w kolorystyce drewnopodobnej (siedem kolorów) oraz w trzech kolorach lakierowanych (biały, szary, antracyt).

Oferta Gerda w ramach obsługi deweloperskiej obejmuje również portale i opaski drzwiowe, a także różne rodzaje zabudowy zwiększające estetykę zarówno pomieszczeń, jak i ciągów korytarzy.

źródło i zdjęcia: Gerda

Firma powiązana:

Gerda

Telefon 22 329 10 30
www.gerda.pl
gerda.bh@gerda.pl

Gerda