Nowości

Lodołamacz firmy Den Braven – doskonały sposób na walkę z lodem

25.10.2011

Utrudniający poruszanie się śnieg i lód to te aspekty zimy, za którymi chyba nikt z nas nie tęskni. Lodołamacz firmy Den Braven pozwoli nam szybko, prosto i skutecznie uwolnić się od niechcianego lodu.

Lód oraz śnieg zalegający na chodnikach i drogach może być w zimie prawdziwym utrapieniem. Nie tylko utrudnia poruszanie się, ale również może prowadzić do wielu przykrych wypadków. Jednak stosowane do tej pory środki, takie jak sól drogowa, nie rozwiązywały problemu całkowicie. Po pierwsze, minimalna temperatura ich działania to jedynie -21,5°C (w zależności od stężenia roztworu), a dodatkowo miały zły wpływ na środowisko naturalne oraz powodowały niszczenie się obuwia oraz korozję metalu dlatego też powstał Lodołamacz firmy Den Braven – doskonały sposób na walkę z lodem.

Jest to wysoce wydajny preparat do usuwania śniegu i lodu, stworzony na bazie dwuwodnego chlorku wapnia. Doskonale sprawdza się nawet w temperaturze do -40°C, co pozwala na skuteczne usuwanie lodu podczas bardzo mroźnych zim. Co więcej, w przeciwieństwie do tradycyjnej soli drogowej, nie zawiera chlorku sodu, dzięki czemu nie jest szkodliwy dla roślin i zwierząt oraz nie powoduje odbarwień zarówno na betonie (krawężniki, płytki chodnikowe, kostka brukowa itp.), jak i na butach. Dodatkowo, skład Lodołamacza firmy Den Braven został wzbogacony m. in. substancjami pozwalającymi utrzymać właściwą kwasowość oraz hamującymi korozję, co chroni podwozia i karoserie samochodów przed zniszczeniem.

Lodołamacz firmy Den Braven może być z powodzeniem stosowany do usuwania lodu z chodników, ulic, tarasów, podjazdów, parkingów, a nawet dachów o wysokim kącie nachylenia (do 40 stopni), których odśnieżanie było do tej pory problematyczne. Lodołamacz firmy Den Braven jest również środkiem wyjątkowo wydajnym. Już jeden kilogram preparatu wystarczy do usunięcia śniegu i lodu z powierzchni do 45 metrów kwadratowych. Dla porównania, by odlodzić taki sam obszar przy użyciu soli drogowej, musielibyśmy użyć jej aż dziewięć razy więcej! Dodatkowo, ciepło które zostaje wytworzone podczas kontaktu Lodołamacza firmy Den Braven ze śniegiem i lodem nie tylko powoduje ich roztopienie, ale również chroni przed ponownym oblodzeniem aż przez 60 godzin.

  • Den Braven Lodołamacz, opakowanie 5 kg, cena detaliczna brutto 61,48 zł
  • Den Braven Lodołamacz, opakowanie 10 kg, cena detaliczna brutto 119,91 zł
Źródło: Den Braven
Więcej

Firma powiązana:

Den Braven

Telefon 61 89 61 740
www.denbraven.pl
info@denbraven.pl

Den Braven