Nowości

Kostka brukowa Albena firmy Polbruk

21.10.2011

Ogród w stylu retro oddaje spokojny klimat dawnych lat. W otoczeniu barwnych kwiatów oraz zadbanych ścieżek wyłożonych kostką brukową Albena firmy Polbruk, będziemy mogli odprężyć się i oderwać od zgiełku nowoczesnych metropolii.

Ogród retro to mnóstwo ścieżek, duży taras oraz koniecznie drewniana altana porośnięta różami lub bluszczem. Wszystkie te elementy muszą być nie tylko estetycznie wykończone, ale również zbudowane  w taki sposób, by korzystanie z nich było łatwe i wygodne.

Dlatego też kolekcja Albena firmy Polbruk jest dobrym rozwiązaniem do tego typu miejsc. Łączy ona w sobie wszystkie zalety betonowych kostek brukowych  z naturalnym wyglądem, wpisującym się w starodawny pejzaż. Kostki świetnie sprawdzają się na niemal na każdym rodzaju podłoża, są łatwe do utrzymania w czystości i wytrzymałe.

Dodatkowo, w kolekcji Albena odnaleźć można elementy o różnych kształtach i wymiarach – kwadratowe (13 x 13 cm) oraz dwie prostokątne (19 x 13 i 25 x 13 cm), dzięki czemu z łatwością dopasujemy je do wielkości i formy wykładanej powierzchni. Wystarczy jeszcze kilka dodatkowych dekoracji w postaci drewnianej ławeczki, kamiennych donic, ogrodowych rzeźb lub niewielkiej fontanny, a nasz ogród przypominać będzie malowniczy krajobraz ze starej pocztówki.

KOSTKA BRUKOWA ALBENA:

  • Wymiary: 19X13, 25X13, 13X13 cm

  • Grubość: 6 cm

  • Cena netto: 65 zł/m2

Źródło: Polbruk

Więcej